Przejdź do treści głównej

Warszawa. Warsztaty umiejętności społecznych dla młodzieży 13-16 lat w Fundacji Bullerbyn

autor(ka): Błażej Puziak
2017-09-11, 08:44
płatne
Warsztaty skierowane są do wszystkich młodych ludzi, którzy chcą pewniej czuć się w rozmowach z rówieśnikami, lepiej radzić sobie w grupie oraz rozwijać umiejętności pozwalające budować trwałe i pozytywne relacje z innymi ludźmi. Trwają zapisy do grupy jesiennej. Zajęcia w środy, od 4 października 2017 w Warszawie. Udział płatny.

Do udziału w warsztatach zapraszamy młodych ludzi, którym brak pewności siebie w nawiązywaniu nowych kontaktów oraz przeżywających trudności w relacjach z rówieśnikami.

Podczas zajęć bawiąc się, grając i rozmawiając na ważne dla nas tematy – poznajemy siebie nawzajem, uczymy się rozpoznawać i wyrażać swoje emocję, odważniej komunikować z innymi oraz bronić swoich praw i granic.

Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej i II, III gimnazjum (13-16 lat)

  • Zajęcia w środy w godzinach 16:00 – 18:00
  • Liczba zajęć: 12, pierwsze zajęcia 4 października 2017
  • Czas trwania pojedynczych zajęć: 120 minut
  • Liczba dzieci w grupie: 8-10
  • Terminy zajęć w regulaminie

Odpłatność za zajęcia

1400 zł (12 spotkań dla młodzieży, łącznie 24 godziny zajęć)

Zaliczka 150 zł – wpłata zaliczki powinna nastąpić najpóźniej w ciągu 3 dni po otrzymaniu od Fundacji informacji o zakwalifikowaniu dziecka do grupy a pozostała część nie później niż 14 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów, przelewem na rachunek bankowy Fundacji Bullerbyn.Odpłatność w ratach możliwa w indywidualnych sytuacjach.

Zapisy

Udział w warsztatach poprzedzony jest spotkaniem z psychologiem, na które zapraszamy uczestnika zajęć wraz z rodzicami. Konsultacja jest okazją do poznanie uczestnika zajęć oraz wspólnego ustalenia indywidualnego celu na czas udziału w warsztatach.

Osoby, które brały udział w wakacyjnych warsztatach „Dobrze, że jesteś” są zwolnione z konsultacji.

Koszt konsultacji: 120 zł /50 min.

Na konsultacje można się umawiać telefoniczne – 517216735, 512759502 lub mailowo:

Prowadzący zajęcia

Błażej Puziak – psycholog i trener. Ukończył Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkołę Treningu i Warsztaty Psychologicznego INTRA oraz Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Na co dzień prowadzi zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży, warsztaty dla rodziców, a także warsztaty i superwizje dla osób pracujących z dziećmi.

Prosimy o zapoznanie się z OWU Poradni oraz Regulaminem warsztatów.

Informujemy, że zajęcia są warsztatem wspierającym rozwój umiejętności społecznych, a nie grupą terapeutyczną. Udział w konsultacja nie jest jednoznaczny z przyjęciem do grupy. W przypadku nie zakwalifikowania dziecka do grupy rodzic otrzyma informację o odpowiednich do potrzeb dziecka formach wsparcia psychologicznego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Bullerbyn , Wyzwolenia Al. 7, 00-572 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2017-10-04 do 2018-01-03
Organizator:

Fundacja Bullerbyn na rzecz Wspólnoty Dzieci i Dorosłych

Adres:

Nieziemska 1, 05-506 Wilcza Góra, woj. mazowieckie

Tel.:

517 216 734

E-mail:

biuro@bullerbyn.pl

Www:

http://www.bullerbyn.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • młodzież
  • rozwój osobisty