Przejdź do treści głównej

Szkolenie "Podstawy zarządzania w podmiotach ekonomii społecznej"

autor(ka): Kamila Piotrowicz
2017-09-08, 08:55
bezpłatne
VII moduł szkoleniowy „Podstawy zarządzania w podmiotach ekonomii społecznej", 8 godzin. Bezpłatne zajęcia odbędą się 23 października 2017.

Zagadnienia: zasady efektywnego zarządzania (style zarządzania i funkcje, kultura organizacyjna, motywowanie i ocena pracowników/wolontariuszy), coaching w zarządzaniu, zarządzanie zadaniami, skuteczna komunikacja w zespole, jak ustrzec się błędów w komunikacji, zarządzanie różnorodnością w zespole (planowanie kadry/wolontariuszy, dobór obowiązków i wykonywanych zadań w PES do predyspozycji i możliwości pracowników, motywacja wewnątrz zespołu, zaangażowanie pracowników), zarządzanie konfliktami i twórcze rozwiązywanie problemów (źródła problemów, spirala konfliktów), przywództwo w zespole: czy lider to prezes zarządu?, kluczowe elementy budowania autorytetu, wyznaczanie celów i ustalanie priorytetów w zespole, skuteczne sposoby pokonywania oporu przed wykonaniem zadania


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Busko-Zdrój, Staszów, Jędrzejów
Data wydarzenia: 2017-10-23
Organizator:

Świętokrzyski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Adres:

Lipowa 1, 28-100 Busko-Zdrój, woj. świętokrzyskie

Tel.:

41 341-58-17

Faks:

41 341-58-17

E-mail:

k.piotrowicz@sowes.pl

Www:

http://www.sowes.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia społeczna
  • zarządzanie