Przejdź do treści głównej

Katowice. Superwizja grupowa

autor(ka): Bernadeta Grobelny
2017-09-12, 08:44
płatne
Superwizja, to unikalny sposób podnoszenia jakości swojej pracy. Korzystasz z wiedzy i doświadczenia uczestników grupy i superwizora, by wzbogacić własną pracę. Superwizja, to bardzo przydatna forma rozwoju zawodowego dla osób pracujących z ludźmi. MERITUM zaprasza na comiesięczne superwizje w Katowicach, prowadzone przez superwizorkę STOP. Start: 28 września br. Koszt: 400 zł.

Superwizja, to wyjątkowy sposób wspierania swojego rozwoju zawodowego. To spojrzenie na swoją pracę z wielu interesujących perspektyw; szukanie przyczyn trudności, wymiana doświadczeń, pomysły i rozwiązania. To również odkrywanie własnych zasobów i uczenie się nowych strategii.

Superwizja kierowana jest do osób, które pracują z grupami i zespołami, tj. do trenerów, coachów, psychologów, nauczycieli, terapeutów i liderów zespołów roboczych.

Aktualnie trwa rekrutacja do grupy superwizyjnej.

Jeśli chcesz: - zwiększyć świadomość siebie i swojego stylu pracy - znaleźć przyczyny trudnych sytuacji w pracy z ludźmi - poszerzyć katalog strategii interwencyjnych - czerpać inspirację do swoich szkoleń - otrzymać rzetelną informację zwrotną

zapraszamy Cię do udziału w superwizji grupowej!

W trakcie superwizji grupowej analizujemy pracę własną oraz innych uczestników. Uczymy się poprzez stawianie pytań, słuchanie i wymianę doświadczeń. Znajdujemy przyczyny problemów i pomysły na ich rozwiązanie. Pracujemy w małej, zamkniętej grupie uczestników - bezpiecznej i twórczej przestrzeni.

Terminy i miejsce superwizji:

Grupa II - 28.09., 19.10., 16.11., 07.12.2017r., 25.01.2018r., w godz. 16.45 - 20.00

Spotkania superwizyjne odbywają się w MERITUM, w Katowicach, przy ul. Panewnickiej 36/2

Koszt superwizji: za pięć spotkań: 400 zł. Istnieje możliwość wpłaty w dwóch ratach. Cena zawiera poczęstunek oraz zaświadczenie o udziale w superwizji.

Miejsce Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM, ul. Panewnicka 36/2, Katowice

Prowadząca:
Bernadeta Grobelny:
posiada superwizorską rekomendację III stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP oraz rekomendację II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia treningów interpersonalnych. Jest współautorką koncepcji Szkoły Trenerów MERITUM. Specjalizuje się w szkoleniach doskonalących kompetencje osobiste, społeczne i trenerskie. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szkoleniach dla różnych środowisk, pozarządowych i samorządowych, akademickich, oświatowych i biznesowych. Poddaje swoją pracę superwizji.

Więcej na: http://trenerzy.slask.pl/wydarzenie/superwizja-grupowa/

Zapisy:

Zgłoszenia proszę przesyłać mailowo na adres Dodatkowych informacji udziela Bernadeta Grobelny – tel. 510 242 750


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM, Panewnicka 36/2, 40-772 Katowice, woj. śląskie
Data wydarzenia: od 2017-09-28 do 2018-01-25
Organizator:

Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM

Adres:

Panewnicka 36 lok. 2, 40-730 Katowice, woj. śląskie

Tel.:

+48 510 242 750

E-mail:

meritum@trenerzy.slask.pl

Www:

http://www.trenerzy.slask.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja i wychowanie
  • kształcenie ustawiczne
  • oświata
  • rozwój zawodowy