Przejdź do treści głównej

Warszawa. Bezpłatne szkolenie Akademia Dobrej Opiekunki

autor(ka): Małgorzata Milewska
2006-04-24, 11:02
Panie z Warszawy i pobliskich okolic są zaproszone do udziału w projekcie współfinansowanym z EFS - AKADEMIA DOBREJ OPIEKUNKI. Zajęcia rozpoczynają się od czerwca i będą odbywać się w weekendy. Udział w projekcie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Zainteresowane panie prosimy o kontakt 22 618 91 00 lub 618 35 00.


Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach.

Data wydarzenia: od 2006-04-24 do 2006-05-14
Organizator:

JPB

Adres:

ul.Grochowska 357 lok.124,

Tel.:

618 91 00

E-mail:

mmilewska@jpb.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • kobiety
Sekcja +

KRS wzywa do złożenia zaległych sprawozdań finansowych

Aneta Krawczyk, poradnik.ngo.pl
Zdarza się, że organizacja pozarządowa ma zarejestrowaną działalność gospodarczą, ale z różnych powodów jej nie prowadzi. Jeżeli tak się dzieje, warto zastanowić się nad jej wyrejestrowaniem z KRS. Dopóki jednak działalność jest zarejestrowana, należy koniecznie pamiętać o dodatkowych obowiązkach sprawozdawczych.
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Nowe życie starej zlewni

Euforia!
Stara, odrapana, zarośnięta i zapomniana... była zlewnia mleka w Wiązownicy-Kolonii nabiera kolorów. Dzięki społecznej akcji Nowe życie starej zlewni budynek i teren wokół niego podnosi się z ruin. Zaczęło się od lokalnej młodzieży, która oczyściła teren, a całkiem niedawno nasi przyjaciele ze Stoczka Łukowskiego wymalowali jedną ze ścian.