Przejdź do treści głównej

FaniMani przekazuje darowizny dla NGO

autor(ka): Anna Kromska
2015-03-04, 14:43
archiwalne
Działasz w fundacji, stowarzyszeniu albo innej organizacji, która potrzebuje pieniędzy na swoje działania? Zarejestruj ją w serwisie FaniMani.pl i przekonaj się, że zbieranie funduszy może być proste i nic nie kosztuje.

Przedsięwzięcia umożliwiające zdobywanie pieniędzy przy okazji robienia przez internautów e-zakupów cieszą się już dużą popularnością za granicą. Teraz także polskie organizacje mogą w ten prosty sposób zdobywać środki na swoje działania. Wystarczy, że zarejestrują się na FaniMani.pl. To warta uwagi inicjatywa, bo statystyki pokazują, że kupując online każdy z nas wydaje średnio 1700 zł rocznie. Dzięki FaniMani.pl część tej kwoty może zasilić konta podmiotów potrzebujących wsparcia.

Z serwisem współpracuje już kilkaset popularnych sklepów internetowych. Gdy internauta kupując coś w jednym z nich wskaże wybraną fundację, stowarzyszenie czy inny podmiot z bazy FaniMani.pl, sklep przekazuje na jego rzecz określony procent swojego zysku z tej transakcji. Od użytkowników i organizacji nie są pobierane żadne prowizje czy opłaty.

Kwota, jaką można w ten sposób uzbierać, zależy w dużej mierze od samej organizacji i jej zaangażowania. Dlatego też serwis udostępnia wszystkim użytkownikom specjalnie przygotowane materiały, które podpowiadają, w jaki sposób nagłośnić to, że można wspierać realizację ich celów korzystając z FaniMani.pl. Warto spróbować!

Dodatkowo przygotowano krótki animowany film, który w łatwy i przyjemny sposób prezentuje jak korzystać z serwisu FaniMani.pl:

Zachęcamy do polubienia filmu na Facebook’u i subskrybcji kanału na YouTube.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na https://fanimani.pl/ i sprawdź jak to działa!


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja FaniMani
Organizator:

Fundacja Fanimani

Adres:

Literacka 77, 60-461 Poznań, woj. wielkopolskie

Tel.:

61 670 50 70

E-mail:

info@fanimani.pl

Www:

http://fanimani.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 5 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • fundusze, fundraising, finansowanie