Przejdź do treści głównej

Robiąc zakupy – wspierasz?

autor(ka): Kamil Czerwiński
2014-12-27, 14:38
archiwalne
plakat
Fundacja „Ad Rem” jest jedną z organizacji pozarządowej woj. lubuskiego i jedyną w Gorzowie Wlkp., jaką przy zakupach przez internet można wspierać i nie wydawać na to dodatkowych środków finansowych. Jej głównym celem statutowym jest niesienie pomocy wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują, w tym szczególnie osobom ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Zapewne wśród Was są osoby, które pod choinką znaleźli zamiast prezentu pieniądze, ponieważ Wasi bliscy uznali, że nie kupią wam kolejnego swetra lub innego nie potrzebnego produktu, a lepiej będzie jak sami wybierzecie sobie prezent, produkt – towar jaki naprawdę będzie przydatny właśnie Tobie. Od połowy grudnia br. robiąc zakupy możecie wspierać Fundację „Ad Rem”. W takich sklepach jak m.in. Agito.pl, Smyk, Empik, Księgarnia Matras, 5.10.15., poprzez wejście na stronę https://fanimani.pl/ , (wybierając organizacje) zasilacie konto fundacji.

Zapraszam do korzystania z pomocniczego linku do strony https://fanimani.pl/zbieram/organizacje/57/ i wspierania lokalnej organizacji pozarządowej.

Kamil Czerwiński, Prezes Fundacji „Ad Rem” podkreśla: „To nowa forma wspierania organizacji pozarządowych bez wydawania dodatkowych środków finansowych i jak, że wygodna przy dzisiejszym braku czasu w wykonywaniu codziennych obowiązków. Zapraszam do przyłączenia się do akcji.”


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Informacja nadesłana
Miejsce: Gorzów Wlkp.
Data wydarzenia: od 2014-12-27 do 2015-02-28
Organizator:

Fundacja "Ad Rem"

Adres:

Łokietka 28, 66-400 Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie

Tel.:

792 073 123

Www:

http://www.fundacjaadrem.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia