Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacji na działania informacyjne Funduszy Europejskich

autor(ka): oprac. redakcja
2014-08-14, 11:25
archiwalne
źródło: Wikipedia
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłosiło kolejną edycję „Konkursu dotacji na działania informacyjne Funduszy Europejskich”. Celem konkursu jest wybór i dofinansowanie najlepszych projektów popularyzujących tematykę Funduszy Europejskich. Wnioski można składać do 17 września 2014.

Poprzez realizację konkursu planujemy zachęcić media do popularyzowania tematyki Funduszy Europejskich, w sposób odpowiadający potrzebom różnych grup odbiorców: potencjalnych beneficjentów, potencjalnych uczestników dofinansowanych projektów, ogółu społeczeństwa.

Tematyka projektów zgłaszanych do Konkursu musi mieć charakter horyzontalny, tj. projekty muszą dotyczyć więcej niż jednego programu operacyjnego w ramach Umowy Partnerstwa 2014-2020. Dopuszcza się prezentowanie projektów realizowanych z FE w latach 2007-2013, z zastrzeżeniem, że powinny stanowić jedynie przykłady dla zobrazowania możliwości sięgania po FE w nowym okresie 2014-2020.

W ramach tegorocznej edycji konkursu możliwe będzie przygotowanie projektów w zakresie następujących pięciu linii tematycznych:

  • projekty telewizyjne,
  • projekty idea placement w serialach telewizyjnych,
  • projekty radiowe,
  • projekty prasowe,
  • projekty internetowe.

Do udziału w konkursie zapraszamy nadawców telewizyjnych i radiowych, podmioty zarządzające czasem antenowym w stacjach radiowych, producentów nagrań telewizyjnych lub radiowych, wydawców tytułów prasowych oraz wydawców portali internetowych.

Na realizację projektów w konkursie przewidziano dotacje w wysokości od 100 000 do 1 500 000 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl/.../Dotacje_dla_mediow_i_partnerow/Konkurs_dotacji.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
Data wydarzenia: od 2014-08-13 do 2014-09-17
Organizator:

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Www:

http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • media
  • rozwój regionalny