Przejdź do treści głównej

V charytatywny Bal „Gwiazd dobroczynności”

autor(ka): Katarzyna Kunert
2014-01-29, 10:40
archiwalne
Ponad 70 tysięcy głosów internautów zdecydowało, kto spośród 24 finalistów otrzyma w tym roku tytuł „Gwiazdy Dobroczynności”. 8 lutego 2014 odbędzie się V Bal Charytatywny, podczas którego zostaną wręczone statuetki w pięciu kategoriach oraz Honorowa Gwiazda Dobroczynności i nagroda specjalna Magazynu SHOW.

Podczas balu będzie można wziąć udział w licytacji cennych przedmiotów przekazanych na aukcję przez osobistości świata sztuki i mediów m.in. pracę Edwarda Dwurnika z 1965 roku, współprowadzenie Prognozy pogody w Dzień Dobry TVN razem z Agnieszką Cegielską, epizody w serialach TVP, TVN i Polsatu, najdroższe perfumy świata. Dochód z balu zostanie przeznaczony na wspieranie cennych projektów organizacji pozarządowych. Dla gości wystąpi zespół PECTUS.

Święto dobroczynności

Jak mówi Ola Brzozowska z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce: Bal Charytatywny „Gwiazd Dobroczynności” to wielkie święto wszystkich laureatów i nominowanych oraz organizacji pozarządowych, które zgłosiły Gwiazdy do Plebiscytu. Bal ma charakter dobroczynny. Cały dochód przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności, dzięki czemu możemy potem wesprzeć cenne inicjatywy społeczne oraz promować działania dobroczynne Gwiazd. I dodaje: Przede wszystkim jednak jego celem jest uhonorowanie gwiazd angażujących swój czas, energię i pieniądze w pomoc innym, bardzo tego potrzebującym. Wnioski do Plebiscytu składały organizacje pozarządowe, firmy, menadżerowie gwiazd oraz same gwiazdy. Kapituła Plebiscytu wybrała 24 finalistów, spośród których internauci wybrali zwycięzców. Organizacja wspierana przez zwycięską Gwiazdę otrzyma 5.000 zł. na dalsze działania społeczne.

Podziały nie pomagają

„Gwiazdy Dobroczynności” to największa kampania medialna promująca działania społeczne i jedyny w Polsce plebiscyt publiczności mający na celu promocję zaangażowania społecznego Gwiazd. To również szansa dla organizacji społecznych, które współpracują z gwiazdami, na nagłośnienie ważnych spraw i problemów, szukanie partnerów do ich rozwiązywania. Cały dochód z Plebiscytu przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności, który wspiera organizacje charytatywne w Polsce. Plebiscyt „Gwiazdy Dobroczynności” to medialne przedsięwzięcie ponad podziałami. Opiekę medialną nad przedsięwzięciem sprawują trzy największe polskie stacje telewizyjne – Telewizja POLSAT, Telewizja TVN oraz Telewizja Polska. Plebiscyt organizowany jest wspólnie z Magazynem SHOW oraz tytułami wspierającymi - miesięcznikami TWÓJ STYL oraz PANI i Grazia, które należą do Wydawnictwa Bauer. Patronem medialnym V edycji jest między innymi portal Styl.pl, onaonaona.com, ewawojciechowska.pl, a patronem radiowym Jedynka Polskiego Radia. V charytatywny Bal Gwiazd Dobroczynności poprowadzą gwiazdy telewizji: Anna Popek (TVP) i Dorota Gardias (TVN).

Informacje na temat balu na www.gwiazdydobroczynnosci.pl/bal


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności"
Miejsce: Warszawa, Hotel Sofitel Victoria,
Data wydarzenia: 2014-02-08
Organizator:

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Adres:

Marszałkowska 6 lok. 6, 00-590 Warszawa, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • CSR odpowiedzialny biznes
  • dobroczynność, filantropia
  • wolontariusze