Przejdź do treści głównej

WroclawCityTour.pl najlepszym touroperatorem na Dolnym Śląsku!

autor(ka): marcin robak
2009-02-09, 10:02
archiwalne
W ramach Międzynarodowych Targów Turystycznych (MTT) we wrocławskiej Hali Stulecia rozdano nagrody i wyróżnienia w konkursie "Najlepsze Dolnośląskie - Najlepsze Podmioty Turystyczne regionu"

Milo nam poinformować, że z dniem 6.02.2009 nasza firma WroclawCityTour.pl została zwycięzcą konkursu: „Najlepszy podmiot turystyczny regionu Dolnego Śląska w kategorii TOUROPERATOR" zorganizowanego przez „Dolnośląską Organizację Turystyczną” i „Gazetę Wrocławską Polska The Times”. Dziękujemy organizatorom konkursu za wyróżnienie. Jest nam ogromnie milo, że nasza praca na rzecz promocji turystyki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku została doceniona. Dziękujemy także współpracującym z nami przewodnikom i pracownikom firmy za wspólny sukces oraz wszystkim klientom za zaufanie, jakim obdarzyli WroclawCityTour.pl - Wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku! www.WroclawCityTour.pl


LOGO

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Dolnośląska Organizacja Turystyczna DOT www.dot.org.pl/
Miejsce: Wrocław
Organizator:

Dolnośląska Organizacja Turystyczna DOT

Adres:

ul. Igielna 13 Wroclaw,

Www:

http://www.dot.org.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 5 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój regionalny
  • sport