Przejdź do treści głównej

Droga Użytkowniczko, drogi Użytkowniku ngo.pl! Zmieniamy się dla Ciebie!

autor(ka): Redakcja portalu ngo.pl
2018-09-30, 23:30
Od 18 lat słuchamy tego, o czym chcesz nam powiedzieć. Czytamy Twoje wypowiedzi i komentarze, analizujemy problemy, odpowiadamy na pytania. Wsłuchujemy się w Twój głos, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Twoje potrzeby, ułatwiać poruszanie się po portalu, a specjalistyczną wiedzę w nim zawartą prezentować w sposób jasny i przystępny.

Największą wartością dla naszego zespołu jesteś Ty. Dzięki Tobie niewielki serwis informacyjny dla trzeciego sektora stał się największą platformą dla organizacji społecznych w polskim internecie. Wspólnie stworzyliśmy przestrzeń do tego, aby nie tylko dzielić się wiedzą z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych i publikować najważniejsze fakty i informacje, lecz także dać każdemu możliwość wyrażenia swojego zdania, podzielenia się opinią czy skomentowania rzeczywistości, w jakiej funkcjonują organizacje społeczne.

Dla Ciebie więc chcemy nieustannie doskonalić ngo.pl, dopasowywać do zmieniających się trendów, a przede wszystkim rozwijać tak, aby ułatwiać Ci docieranie do treści, które interesują Cię najbardziej.

NGO.pl w nowej odsłonie

Dlatego właśnie przyszedł czas na zmiany. Nasz portal jest na finiszu wielkiej przebudowy – 30 września zaprezentowaliśmy jej pierwszy etap. Portal w nowej odsłonie możesz oglądać… i oceniać nowy wygląd, architekturę informacji, nawigację. Wierzymy, że nasz nowy pomysł na ngo.pl, stworzony na bazie wskazówek i sugestii Użytkowniczek i Użytkowników, spotka się z Twoim przychylnym przyjęciem.

Etap drugi – czyli uruchomienie pełnej wersji nastąpi już za moment i również będziemy o tym informować.

Obejrzyj portal ngo.pl w nowej odsłonie

Bardzo długo przygotowywaliśmy się do tej wielkiej zmiany. Analizowaliśmy potrzeby Użytkowniczek i Użytkowników, ich doświadczenia związane z poruszaniem się po portalu i szukaliśmy właściwych rozwiązań. Nowy pomysł na portal to efekt wielu godzin rozmów, burzliwych dyskusji, zbierania pomysłów i wybierania z nich tych najlepszych. A wszystko po to, aby każde Twoje spotkanie z nowym ngo.pl było jak najbardziej wartościowe – ułatwiało Ci pracę, pomagało rozwiązać problemy i poszerzało wiedzę na temat funkcjonowania organizacji pozarządowych. 

Twoja opinia ma dla nas największe znaczenie

Każdego dnia z portalu razem z Tobą korzysta około 28 tysięcy osób. Szukają tu rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji, dzięki którym usprawnią swoją codzienną pracę, założą lub rozwiną swoją organizację. Zasięgają rady eksperta, zapoznają się z wiadomościami i opiniami, wyrażają własne zdanie, zamieszczają ogłoszenia. W 2017 roku odnotowaliśmy na portalu niemal 7 milionów wizyt od 3,5 miliona unikalnych użytkowników.

Takie liczby zobowiązują i mobilizują nas do jeszcze lepszego działania i jeszcze większej koncentracji na potrzebach odbiorców. Jeśli więc chcesz podzielić się z nami opinią o nowej odsłonie portalu ngo.pl, zapraszamy do kontaktu! Może teraz łatwiej Ci się tutaj poruszać i odnaleźć najważniejsze dla Ciebie treści? A może wręcz przeciwnie – czujesz się bardziej zagubiony?

Napisz do nas na adres:

Dziękujemy

Start nowej odsłony ngo.pl to także okazja do podziękowania tym, bez których ta zmiana nie byłaby możliwa. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszemu Partnerowi – Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Adamowi Hościło i Grzegorzowi Wolańskiemu z firmy Enveloop, którzy wymyślili i razem z nami pracowali nad obecnym wyglądem portalu, oraz firmie Witkac za wykonanie technologiczne. 

Więcej szczegółów o wielkiej zmianie znajdziesz również w naszych mediach społecznościowych – na Facebooku i Twitterze. Bądź więc z nami w trakcie i po tym wydarzeniu. Z niecierpliwością będziemy czekać na Twoje opinie na temat nowej odsłony portalu ngo.pl!


Informacja własna portalu ngo.pl

Organizator:

Stowarzyszenie Klon/Jawor

Adres:

Szpitalna 5 5, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Organizator:

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

Adres:

Królowej Marysieńki 48, 02-954 Warszawa-Wilanów, woj. mazowieckie

Wyraź opinię 16 1

Skomentuj

KOMENTARZE

  • Nareszcie ~Tomek Bęgalski 02.10.2018, 02:20 Poproszę także więcej ciekawych artykułów, bo forma to nie wszystko. ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • organizacje pozarządowe
  • organizacje wspierające
  • społeczeństwo obywatelskie
  • społecznicy
  • wspieranie organizacji