Przejdź do treści głównej

Rzeszów. Akademia Dobrej Komunikacji w województwie podkarpackim!

autor(ka): Kamil Wrzos
2018-09-18, 08:54
bezpłatne
archiwalne
Jak zbudować silną pozycję i markę organizacji? Jak dobrze zaplanować i prowadzić działania komunikacyjne? Jak mówić do odbiorców, aby nas rozumieli? Jak dzięki temu osiągać zamierzone cele? Już wkrótce na pierwszym szkoleniu w ramach Akademii Dobrej Komunikacji poznacie odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, żeby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, marketing i działania public relations. W trakcie cyklu szkoleń, do udziału w którym zapraszamy, zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Realizatorzy projektu, Przestrzeń from Facebook i Fundacja TechSoup, chcą, aby każda organizacja non-profit, działająca społecznie poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób.

Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski. Szkolenia będą organizowane w każdym województwie przez partnerów projektu.

W województwie podkarpackim szkolenie będzie prowadzić Fundacja Przestrzeń Lokalna w Błażowej.

Na pierwszym szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, po co organizacji plan komunikacji, dlaczego każda organizacja jest marką oraz jakie błędy w komunikacji popełniamy i jak tego uniknąć.

PLAN 1. SZKOLENIA:

1. Wprowadzenie
2. Komunikacja jako konkurowanie o uwagę
3. Ocena otoczenia
4. Analiza odbiorców
5. Budowanie marki organizacji
6. Cele komunikacyjne
7. Jak zbudować skuteczny przekaz?
8. Podsumowanie

TRENER: Szkolenie poprowadzi Kamil Wrzos. Kamil Wrzos - magister ekonomii oraz magister psychologii organizacji i zarządzania.Od 2005 roku zaangażowany w wiele działań i programów na rzecz młodzieży i środowiska akademickiego, związany z Programem "PROJEKTOR - wolontariat studencki" i środowiskiem NGOod 14 lat. Certyfikowany trener edukacji finansowej i przedsiębiorczości. Koordynator projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z terenów wiejskich i małych miast. Przeprowadził ponad 500 godzin warsztatów dla młodzieży i studentów związanych z edukacją nieformalną. W czasie wolnym chętnie podróżuję, jeżdżę rowerem, turystyka piesza. Interesuje mnie psychologia, polityka, ekonomia.

KTO DOKŁADNIE MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII DOBREJ KOMUNIKACJI?

 • Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie danego województwa
 • Chcemy zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup: zapraszamy zatem tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

REKRUTACJA:

 • Aby zgłosić swójudział, prosimy o rejestrację: po niej otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia (rejestracja nie oznacza udziału w szkoleniu)
 • O wyniku kwalifikacji na szkolenie poinformujemy w osobnym mailu: oczekuj wiadomości (kwalifikacja oznacza udział w szkoleniu)

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
 • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe i obiad
 • Na szkolenie należy przynieść swojego laptopa
 • Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny
 • Rejestracja i udział w szkoleniu oznacza akceptację przez uczestnika w całości Regulaminu szkoleń ADK

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Akademia Dobrej Komunikacji
Miejsce: Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Cieplińskiego Łukasza 4 Al. , 35-010 Rzeszów, woj. podkarpackie
Data wydarzenia: 2018-09-21
Organizator:

Kamil Wrzos

Adres:

Plac im. ks. A. Kowala 1, 36-030 Błażowa, woj. podkarpackie

Tel.:

500 365 798

E-mail:

k.wrzos@projektor.org.pl

Www:

https://adk-podkarpackie-1.evenea.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • grupy nieformalne
 • organizacje pozarządowe
 • PR, promocja, wizerunek