Przejdź do treści głównej

Każdy ma swoje mocne strony. Poznaj je z Lever Basic

autor(ka): Katarzyna Zygnerska
2018-09-12, 11:00
użytkownik
Sprawdź darmowe narzędzie do badania kompetencji miękkich. Poznaj swoje mocne strony i rozwijaj je. Organizacjo, dołącz do nas i wspieraj swoich wolontariuszy. Wolontariuszu, skorzystaj z naszego narzędzia i poznaj swoje umiejętności.

Wolontariat jest świetną sprawą, nie da się ukryć. Nie dość, że pracujemy na rzecz innych, dzięki czemu wzrasta poczucie satysfakcji, to jeszcze do tego rozwija nas i nasze umiejętności. Ci, którzy są wolontariuszami, doskonale zdają sobie z tego sprawę, ile zawdzięczają pracy wolontariackiej. Niestety często bywa tak, że wolontariusze nie potrafią określić, jakie zdobywają kompetencje, a organizacje nie potrafią im pomóc w odkrywaniu swoich mocnych stron.

Śledź nas na Facebooku.

Z pomocą przychodzi narzędzie, jakim jest Lever Basic, stworzony na podstawie Międzynarodowego Certyfikatu Lever. Dzięki niemu każda osoba może bezpłatnie i samodzielnie określić, jakie posiada kompetencje miękkie. Narzędzie jest proste w obsłudze i w pełni internetowe. Należy jednak pamiętać, że takie badanie będzie wymagało od nas czasu i skupienia.

Po rozwiązaniu otrzymujecie zaświadczenie, na którym znajdują się nazwy kompetencji wraz z poziomem, na jakim jesteśmy. Do czego może się to przydać? Jeśli poszukujesz pierwszej pracy, może być świetnym dodatkiem do CV. Jeśli przejdziesz dodatkowo przez nasz mini kurs, wypełniając formularz STARRT dodatkowo udokumentujesz swoje doświadczenie i zapewne dużo łatwiej opowiesz o nim na rozmowie kwalifikacyjnej.

Fundacja Dobra Sieć chciałaby zaprosić do współpracy również wszystkie organizacje, które współpracują z wolontariuszami. Ponieważ chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, będziemy potrzebować Waszej pomocy. Przygotowaliśmy kampanię, o której możecie poczytać tutaj. Włączenie się w nasze działania jest bezpłatne i całkowicie dobrowolne co oznacza, że w każdym momencie będziecie mogli się wycofać.

Jeśli zechcecie do nas dołączyć, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy.

To nie koniec. Organizacje, które zainteresują się Lever Basic, będą miały szansę wziąć udział w szkoleniu na Tutorów i Asesorów. Co to dokładnie oznacza? Osoba, która zostanie przez nas przeszkolona, zdobędzie uprawnienia do pracy z wolontariuszami, aby badać ich kompetencje. Po przeprowadzonym badaniu, wolontariusz otrzyma Międzynarodowy Certyfikat Lever oraz dużą dawkę wiedzy na temat swojej osoby.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Lever Basic
Organizator:

Fundacja Dobra Sieć

Adres:

Marszałkowska 6 lok. 17, 00-590 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 825 70 22

E-mail:

biuro@dobrasiec.org

Www:

http://www.dobrasiec.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kadry, zespół, zatrudnienie
  • nowe technologie
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • rozwój osobisty
  • rozwój zawodowy
  • wolontariat
  • wolontariusze
  • zarządzanie