Przejdź do treści głównej

Powstają trzy multimedialne opowieści o Kaliszu [relacja]

autor(ka): Monika Frątczak
2018-09-12, 09:29
użytkownik
zdj. Adrian Jarzębowski
Za nami trzy weekendy warsztatów realizowanych przez Fundację Rozwoju Inicjatyw Kreatywnych w ramach projektu "Multimedialny Kalisz". Do udziału w warsztatach zgłosiło się 25 osób, z czego ostatecznie w projekcie udział wzięlo 20. Warsztaty poprowadzili reporteży z grupy dziennikarskiej Outriders, Jakub Górnicki, Rafał Hetman oraz Arkadiusz Sołdon.

Każda z trzech grup pracowała nad jednym z wybranych tematów. Uczestnicy zastanawiali się co powinno wejść w skład reportażu i jaką formę powinien przybrać oraz zbierali niezbędne materiały. Reportaże opublikowane zostaną za kilka tygodni na stronie projektu omg.kalisz.pl. Będą promowane zarówno w środowisku lokalnym jak i ogólnopolskim przez Fundację FRIK i grupę Outriders.

W oczekiwaniu na opowieści multimedialne Fundacja FRIK zaprasza na stronę omg.kalisz.pl, na której mieszkańcy miasta od 2 lat zamieszczają swoje reportaże na temat Kalisza.

Partnerem projektu jest WP-A w Kaliszu UAM w Poznaniu oraz międzynarodowa grupa dziennikarska Outriders. Projekt dofinansowany jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja Rozwoju Inicjatyw Kreatywnych
Miejsce: Kalisz, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie
Organizator:

Fundacja Rozwoju Inicjatyw Kreatywnych

Adres:

św. Stanisława 7/2, 62-800 Kalisz, woj. WP

E-mail:

kontakt@fundacjafrik.pl

Www:

http://www.fundacjafrik.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja kulturalna
  • kultura
  • media
  • media społecznościowe
  • miasto