Przejdź do treści głównej

Fundacja FaniMani wypłaciła kolejne darowizny zebrane przy okazji zakupów online

autor(ka): Magdalena Draber
2018-08-01, 15:41
użytkownik
Fundacja FaniMani, która prowadzi serwis internetowy FaniMani.pl, wypłaciła kolejne darowizny zebrane przy okazji zakupów online. Trafiły one do prawie stu organizacji pozarządowych, wśród nich znalazły m.in. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce, Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna, Caritas Archidiecezji Krakowskiej, Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko", Fundacja ESPA, Kasisi oraz Fundacja Mali Bracia.

Łączna kwota darowizn zebranych przy okazji zakupów online w serwisie FaniMani.pl przekroczyła już 800 tysięcy złotych. Na FaniMani.pl zarejestrowanych jest 4811 organizacji społecznych. Znajdują się wśród nich fundacje, stowarzyszenia, harcerze, szkoły, przedszkola, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne.

Serwis FaniMani.pl daje możliwość zbierania darowizn od zakupów online w ponad 1000 sklepów internetowych. Dzięki korzystaniu z FaniMani można pomagać przy okazji, robiąc zakupy tak samo jak zawsze i nie płacąc za to nic więcej. Zbierane w ten sposób środki gromadzą się i są wypłacane organizacjom społecznym. Osoby robiące zakupy same decydują o tym, jaką organizacje chcą wspierać.

Aby wesprzeć przy okazji zakupów wybraną przez siebie organizację, wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze, a część wartości zamówienia trafi do wybranej wcześniej organizacji. Każda organizacja otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów.

Żeby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę – rozszerzenie do przeglądarki, które wyświetla komunikat o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o pomaganiu podczas zakupów w internecie.

Zbieranie w ten sposób środków można promować za pomocą bezpłatnych materiałów promocyjnych dostępnych na stronie FaniMani.pl. Można je pobrać i umieścić np. na Facebooku lub stronie www. organizacji. Wszystkie materiały dostępne są z logotypem organizacji. Wśród materiałów promocyjnych znajduje się również nowość – film z logotypem organizacji.

FaniMani to wiele okazji...do pomagania!

Zobacz, jak działa FaniMani.pl

Zainstaluj przypominajkę: https://fanimani.pl/aplikacje/

Więcej informacji: FaniMani.pl: www.fanimani.pl

FaniMani.pl na Facebooku: www.facebook.com/faniManifaniMani

 


Źródło: Fundacja FaniMani
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • nowe technologie