Przejdź do treści głównej

Pomóż ufundować stypendium dla Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

autor(ka): Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
2018-07-18, 13:41
Wesprzyj w rozwoju Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka! Tylko w tym tygodniu mamy szansę otrzymać Stypendium Rozwoju, dzięki któremu przez rok będziemy mogli kształcić się i zdobywać nowe umiejętności z dziedziny fundrisingu. To dla nas wielka szansa, aby nauczyć się, jak docierać do Darczyńców, jak dbać o relacje z nimi.

Mamy czas do 22 lipca!

Bardzo prosimy o wsparcie!

Mała Ania pochodzi z rodziny wielodzietnej – wychowuje ją tylko mama, w domu jest jeszcze troje młodszego rodzeństwa. Dzieci są zadbane, otrzymują dużo miłości, jednak w domu brakuje środków na zaspokojenie często podstawowych potrzeb. _

Kiedy Ania trafiła na nasze zajęcia teatralne dla dzieci z rodzin wielodzietnych, była bardzo nieśmiała i skryta, bardzo przejmowała się tym, że występ jej nie wyjdzie – jednak zawsze pilnie uczestniczyła w warsztatach.

W okresie przedświątecznym postanowiliśmy podarować całej rodzinie Ani ufundowane w ramach akcji "Ufunduj dziecku bilet" bilety na jeden z naszych spektakli – mama dziewczynki wzruszyła się i była bardzo wdzięczna, bo dzięki naszym darczyńcom dzieci otrzymały coś więcej, niż prezent pod choinkę – otrzymały pomocną dłoń i nadzieję.

Takie historie jak ta przypominają nam, jak wielkie znaczenie ma, co robimy. Wiemy, że rodziny zaprzyjaźnione z naszym Centrum, w tym Państwa, mają takich historii i dziecięcych uśmiechów wiele.

Chcemy docierać do jak największego grona, by wszystkie dzieci z Wrocławia i okolic miały szansę, poprzez obcowanie ze sztuką, odkrywać świat szlachetnych wartości.

Już od wielu lat dążymy, by uniezależnić się od grantów, które często zmieniają się, kończą i bywają zależne od widzimisię urzędników. Dzięki Fundacji Dobroczynność.Com, jest to teraz możliwe. Fundacja ta rozumie, że abyśmy mogli dotrzeć do każdego dziecka z Wrocławia i okolic, musimy rozwinąć nasze źródła finansowania. Dlatego POSTANOWIŁA UFUNDOWAĆ DLA NAS STYPENDIUM ROZWOJU, które sfinansuje roczne szkolenie z budowania relacji z Darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi.

Do tego jednak potrzebna jest Państwa pomoc. Abyśmy otrzymali Stypendium Rozwoju, Fundacja Dobroczynność.Com musi na ten cel ZEBRAĆ W TYM TYGODNIU 3 500 ZŁ. Termin i kwota są tu bardzo ważne, ponieważ do Stypendium zgłosiło się wiele organizacji i jeden tydzień zbiórki przeznaczony jest na jedną organizację. W dniach 16-22 lipca, zbiórka dotyczy właśnie szkolenia dla WCTD.

Bardzo serdecznie prosimy Państwa o wsparcie, poprzez przekazanie na Stypendium Rozwoju dowolnej kwoty w tym tygodniu, najlepiej jeszcze dzisiaj. Aby to zrobić, prosimy wejść na stronę www.zrzutka.pl/stypendiumrozwoju [1] i przekazać darowiznę.

Wierzymy, że z Państwa pomocą będziemy mogli wkrótce rozpocząć roczne szkolenie praktyczne z pozyskiwania funduszy. Z radością będziemy informować o postępach w nauce.


Źródło: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Organizator:

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Adres:

Kuźnicza 29a, 50-138 Wrocław, woj. DS

Tel.:

71 341 80 02

E-mail:

biuro@centrumtworczosci.pl

Www:

http://centrumtworczosci.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji