Przejdź do treści głównej

Kolejne wypłaty darowizn dla organizacji pozarządowych w serwisie FaniMani.pl

autor(ka): Magdalena Draber
2018-07-09, 15:53
użytkownik
Fundacja FaniMani, która prowadzi serwis internetowy FaniMani.pl wypłaciła dziś kolejną turę darowizn zebranych przy okazji zakupów online. 30 400,37 zł trafiło do 100 organizacji pozarządowych, są to min. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Szlachetna PACZKA, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, Fundacja Mam Marzenie, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Fundacja Czarna Owca Pana Kota, Fundacja MATIO czy OTOZ Animals.

Łącznie w serwisie FaniMani.pl zarejestrowanych jest już 4682 organizacji. Przy okazji zakupów w sklepach internetowych zebrały one razem 774 528,38 zł. Znajdują się wśród nich fundacje, stowarzyszenia, harcerze, szkoły, przedszkola, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne.

Serwis FaniMani.pl umożliwia zbieranie darowizn od zakupów online w ponad 1000 sklepów internetowych. Dzięki korzystaniu z FaniMani można pomagać przy okazji, robiąc zakupy tak samo jak zawsze i nie płacąc za to nic więcej. Zbierane w ten sposób środki gromadzą się i są wypłacane organizacjom społecznym. Osoby robiące zakupy same decydują o tym, jaką organizacje chcą wspierać.

Aby wesprzeć przy okazji zakupów wybraną przez siebie organizacje wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze a część wartości zamówienia trafi do wybranej wcześniej organizacji. Każda organizacja otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów.

Żeby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę - rozszerzenie do przeglądarki, które wyświetla komunikat o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o pomaganiu podczas zakupów w internecie.

Zbieranie w ten sposób środków można promować za pomocą bezpłatnych materiałów promocyjnych dostępnych na stronie FaniMani.pl. Można je pobrać i umieścić np. na Facebooku lub stronie www. organizacji. Wszystkie materiały dostępne są z logotypem organizacji. Wśród materiałów promocyjnych znajduje się również nowość - film z logotypem organizacji.

FaniMani to wiele okazji...do pomagania!

Zobacz, jak działa FaniMani.pl

Zainstaluj przypominajkę: https://fanimani.pl/aplikacje/

Więcej informacji: FaniMani.pl: www.fanimani.pl

FaniMani.pl na Facebooku: www.facebook.com/faniManifaniMani


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja FaniMani
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • nowe technologie