Przejdź do treści głównej

Nowe usługi w chmurze Microsoft dla NGO

autor(ka): Kasia Zwolak
2018-06-26, 14:04
Jeśli w Waszej organizacji rozważacie przejście do usług w chmurze, ale gubicie się w gąszczu ofert, pakietów, licencji i rabatów dla NGO, teraz pomoc znajdziecie w jednym miejscu. Aby wybrać najlepsze rozwiązanie technologiczne dla Waszej organizacji, sprawdźcie TechSoup Polska Cloud Manager.

 

Dlaczego chmura Microsoft?

Jeśli Wasza organizacja chce osiągnąć więcej: umożliwiając lepszą współpracę swoim pracownikom i pracowniczkom, którzy mogą wykonywać pracę z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu, chroniąc swoje dane z zawsze dostępną aktualizacją, oznacza to, że powinniście rozważyć przejście do usług w chmurze.

Dlaczego TechSoup?

Microsoft oferuje organizacjom pozarządowym różne plany i pakiety w chmurze: darmowe lub ze zniżką w zależności od Waszej sytuacji. Można je mieszać i łączyć, ale szybko może to stać się skomplikowane. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie technologiczne dla Waszej organizacji wspólnie z Microsoft, TechSoup Polska stworzył specjalną ofertę produktów w chmurze, które zapewnią Waszej organizacji i współpracownikom Office 365, Microsoft 365, Enterprise Mobility and Security, Skype for Business i wiele więcej.

Jakie organizacje mogą ubiegać się o usługi w chmurze Microsoft?

Usługi w chmurze Microsoft dla organizacji pozarządowych dostępne są dla organizacji zarejestrowanych w programie Technologie.org.pl.

Usługa jest dostępna dla organizacji pozarządowych zarejestrowaych w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) lub innym rejestrze właściwym dla danej organizacji. Usługi Microsoft są przeznaczone dla organizacji pozarządowych służących lokalnym społecznościom.

Jak skorzystać z rozwiązań chmurowych Microsoft?

  1. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie technologiczne dla Waszej organizacji, wypełnijcie TEN FORMULARZ. Eksperci TechSoup wkrótce się z Wami skontaktują.
  2. Jeśli Wasza organizacja postanowi wdrożyć jakiekolwiek usługi Microsoft w ramach chmury, konieczna jest rejestracja w programie Technologie.org.pl. Umożliwia to weryfikację statusu prawnego organizacji.
  3. Po weryfikacji należy utworzyć konto na stronie Mirosoft (https://nonprofit.microsoft.com/#/register) w celu potwierdzenia, że kwalifikuje się ona do Cloud Services w ramach TechSoup Polska, korzystając z tego samego maila, który został przypisany do konta TechSoup.
  4. Po tym etapie, na adres organizacji przesłany zostanie e-mail od Microsoft informujący o zmianie statusu organizacji na zakwalifikowany. Prosimy Was o przesłanie tej informacji w odpowiedzi na naszego pierwszego maila.

Ile to kosztuje?

W ramach usług w chmurze dostępne są zarówno plany darmowe oraz plany ze zniżką, w zależności od Waszych potrzeb.

Office 365 Nonprofit E1 to pakiet DARMOWY, który możecie uzyskać w formie darowizny.

Plany Office 365 E3 lub E5 to plany płatne, posiadające dodatkowe funkcje, ale dostępne w specjalnej ofercie dla organizacji pozarządowych.

Plany i usługi Office 365 można mieszać i dopasowywać do swoich potrzeb (np: 3 licencje E1 i 2 licencje E5 itp.).


Artykuł pochodzi z portalu www.techsoup.pl

Źródło: TechSoup Polska
Organizator:

Fundacja Techsoup

Adres:

Bracka 25, 00-028 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

662 185 481

E-mail:

kontakt@techsoup.pl

Www:

http://www.techsoup.pl 

Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nowe technologie
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • wspieranie organizacji