Przejdź do treści głównej

Powiat gostyński. I Bieg Senatorski

autor(ka): Mirosław Sobkowiak
2018-06-25, 08:09
użytkownik
Dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości w Szelejewie odbył się I Bieg im. Stanisława Karłowskiego. Bieg odbywał się dla upamiętnienia pochodzącego z Szelejewa senatora II Rzeczypospolitej, hodowcy koni, aktywnego działacza społecznego i lokalnego. Celem biegu było zachęcanie do aktywnego rodzinnego spędzania czasu. Dlatego każdy, który ukończył bieg, był już zwycięzcą.

Bieg zorganizowali działacze organizacji społecznych ze środowiska Szelejewa, wsparte przez samorząd gminny. Opiekę przedmedyczną na trasie i na mecie zapewnili ratownicy Gostyńskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nad bezpiecznym i bezkolizyjnym przebiegiem biegu na drogach publicznych czuwali druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szelejewie.

Bieg Odbywał się na trzech dystansach: mały bieg (0,4 km), duży bieg (1 km) i bieg senatorski (4,8 km). Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Na mecie czekał na uczestników posiłek oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Wsparcia przy organizacji imprezy udzieliło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: opracowanie własne
Organizator:

Stowarzyszenie "Dziecko"

Adres:

Bojanowskiego 14a, 63-800 Gostyń, woj. WP

Tel.:

65 572 53 25

E-mail:

stowarzyszeniedziecko@wp.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • hobby, zainteresowania
  • rekreacja
  • sport, wypoczynek