Przejdź do treści głównej

Ogólnopolskie Zawody Łucznicze Osób Niepełnosprawnych ''Koziołek 2018'' [relacja]

autor(ka): Kamil Artur Kuliński
2018-06-21, 09:40
użytkownik
W dniach 16-17 czerwca 2018 roku na stadionie MOSIR w Lublinie przy ulicy Piłsudskiego odbyły się ogólnopolskie Zawody Łucznicze Osób Niepełnosprawnych „Koziołek 2018”.

W zawodach uczestniczyły kluby z GZSN „Start” Gorzów Wielkopolski, ZSiR „Start” Kielce, SR-S „Szansa Start” Gdańsk, MUKS „Podkarpackie” Jedlicze, ICSiR „Start” Lublin, SKA „Piast 25” Rzeszów oraz M-LKS „Czarna Strzała” Bytom.

W kategorii kobiet I miejsce zajęła Milena Olszewska z Gorzowa Wielkopolskiego, II miejsce Grażyna Wojciechowska z Krakowa, III miejsce Jolanta Mazurek z Lublina. W kategorii : łuki klasyczne, I miejsce zajął Ireneusz Kapusta z Kielc, II miejsce Piotr Sawicki z Lublina, III miejsce Józef Kudroń z Jedlicza. W kategorii: łuki bloczkowe: I miejsce zajął Adam Dudka z Lublina, II miejsce Krzysztof Kornatowski z Gorzowa Wielkopolskiego, III miejsce Kseniya Markitantova. W konkurencji specjalnej „Apacz” ( strzelanie do tarczy z widokiem Koziołka) wygrał Ireneusz Kapusta z Kielc.

Zawody zostały sfinansowane ze środków: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Gminy Lublin.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: LFOON-SW
Miejsce: Lublin, woj. Lubelskie
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • osoby z niepełnosprawnościami
  • sport, wypoczynek