Przejdź do treści głównej

Weź grant i promuj kodowanie! Akcja: Meet and Code

autor(ka): Kasia Zwolak
2018-06-20, 13:31
archiwalne
Hej NGOsy, jeśli chcecie zorganizować wydarzenie promujące naukę kodowania wśród dzieci i młodzieży, mamy dla Was granty o wartości 400 euro. Warsztaty programistyczne, kursy robotyki, czy też spotkania o sztucznej inteligencji - liczymy na Waszą kreatywność i udział w Europejskim Tygodniu Kodowania!

Dzięki wsparciu SAP po raz kolejny TechSoup Polska zaprasza do projektu grantowego - Meet and Code, dzięki któremu w zeszłym roku w Polsce odbyło się prawie 100 wydarzeń dla dzieci i młodzieży promujących kodowanie.

Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w Meet and Code 2018! W dniach 4.06 - 15.09.2018 zgłoście pomysł na wydarzenie promujące kodowanie, które odbędzie się w czasie Europejskiego Tygodnia Kodowania (6 - 21.10.2018 roku) i zdobądźcie grant w wysokości 400 euro na jego organizację!

Zarejestrujcie swoją organizację i aplikujcie o granty na www.meet-and-code.org

W tym roku najlepsze wydarzenia zostaną publicznie wyróżnione i nagrodzone w trzech kategoriach:

Kick and Code (kategoria tematyczna)
Innovation (Innowacja)
Diversity (Różnorodność)

Najlepsze wydarzenie z każdej kategorii otrzyma nagrodę w wysokości 2500 euro, a przedstawiciele wyróżnionych wydarzeń zostaną zaproszeni na dwudniową galę do siedziby SAP w Walldorf. Meet and Code odbywa się w 22 państwach Europy. Głosowanie na najlepsze wydarzenie w każdej kategorii na poziomie krajowym, które zapewni udział w drugiej - europejskiej turze - rozpoczyna się już na początku września! Nie czekajcie, zgłoście swoje wydarzenie już dziś i zapewnijcie swojej organizacji więcej czasu na promocję!

Szczegóły: www.meet-and-code.org #meetandcode


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Meet and Code
Data wydarzenia: od 2018-06-20 do 2018-09-15
Organizator:

Fundacja Techsoup

Adres:

Bracka 25, 00-028 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

662 185 481

E-mail:

kontakt@techsoup.pl

Www:

http://www.techsoup.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja informatyczna
  • młodzież
  • nowe technologie