Przejdź do treści głównej

Gliwice. Warsztaty kreatywnego działania "TAK – Twórczo Aktywnie Kreatywnie"

autor(ka): Justyna Koch
2018-06-07, 08:54
bezpłatne
archiwalne
19 czerwca (wtorek) Centrum Wolontariatu w Gliwicach zaprasza na warsztat "TAK – Twórczo Aktywnie Kreatywnie - warsztaty kreatywnego działania", na których poprzez proste i zabawne ćwiczenia nauczysz się, jak w nieoczywisty sposób podchodzić do problemów, rozwinąć u siebie twórcze myślenie i kreatywnie radzić sobie z wyzwaniami.

To umiejętności, które można wykorzystać w pracy z innymi, ale i w każdej innej dziedzinie życia. Wspólnie (warsztatowa forma zakłada aktywny udział wszystkich uczestników) będziemy trenować wyobraźnię, odkryjemy pokłady kreatywności, które mamy w sobie, sprawdzimy do jakich rozwiązań może zaprowadzić nas nieszablonowe myślenie. A wszystko to bez długich prezentacji, wykładów i usypiających pogadanek. Obiecujemy! Zapraszamy – w najgorszym wypadku po prostu będziesz się dobrze bawić (ale założymy się, że twój mózg też na tym skorzysta ;))

Czas trwania: ok. 1,5 godz.

Warsztat poprowadzi Katarzyna Kowińska - z wykształcenia kulturoznawca z doświadczenia dziennikarz, obecnie pracownik Centrum Organizacji Kulturalnych GCOP, copywriter, prowadząca warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Warsztat odbędzie się w Centrum Wolontariatu (ul. Zwycięstwa 1). Start godzina 17:00. Żeby wziąć udział wystarczy napisać - lub zadzwonić -32 775 01 78. Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Data wydarzenia: 2018-06-19
Organizator:

Centrum Wolontariatu w Gliwicach (jednostka prowadząca: Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych)

Adres:

Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice, woj. SL

Tel.:

32 775 01 78

Faks:

32 775 01 78

E-mail:

wolontariat@gcop.gliwice.pl

Www:

http://www.gcop.gliwice.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój osobisty
  • rozwój zawodowy