Przejdź do treści głównej

Nagrania promocyjnych webinariów Narodowego Centrum Kultury!

autor(ka): Gabriela Będkowska
2018-06-07, 09:35
użytkownik
Narodowe Centrum Kultury zakończyło cykl webinariów poświęconych skutecznej promocji i komunikacji oferty instytucji kultury w mediach społecznościowych. NCK przypomina nagrania z udziałem Franciszka Georgiewa, który zdradził sposoby na zaistnienie na Facebooku, prowadzenie udanej reklamy i umiejętne wyciągania wniosków ze statystyk!

Przed Wami potężna dawka wiedzy! Oglądając nagranie pierwszego, wprowadzającego webinarium dowiecie się, jakie treści zwiększają zasięgi na fanpage'u, a jakiego typu postów lepiej unikać. Franciszek Georgiew wyjaśnia także, które obiegowe opinie związane z Facebookiem są zgodne z prawdą, a które powinniśmy włożyć między bajki. Podczas drugiego webinaru przeprowadzi Was przez strukturę menedżera reklam na Facebooku i podpowie, jak sobie z nim sprawnie radzić. Trzecie webianrium podsumowuje cały cykl. Oglądając nagranie przekonacie się, jak wiele cennych informacji można wyczytać ze statystyk!

Zobacz nagrania:


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Narodowe Centrum Kultury
Organizator:

Narodowe Centrum Kultury

Adres:

Płocka 13, 01-231 Warszawa-Wola, woj. mazowieckie

Tel.:

22 210 01 00

Faks:

22 210 01 01

E-mail:

nck@nck.pl

Www:

http://www.nck.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • media społecznościowe
  • PR, promocja, wizerunek