Przejdź do treści głównej

Bezpłatne, wakacyjne warsztaty z Projektorem - nabór placówek edukacyjnych [patronat ngo.pl]

autor(ka): Kamila Olejek
2018-06-07, 08:57
użytkownik
archiwalne
Jeśli chcesz zorganizować w swojej szkole lub innej placówce edukacyjnej (np. GOK, świetlica) atrakcyjne i bezpłatne warsztaty edukacyjne dla dzieci - zaproś nas do siebie! Program „Projektor - wolontariat studencki" rozpoczął nabór placówek chętnych, aby przyjąć u siebie wolontariuszy.

Program „PROJEKTOR” - wolontariat studencki rozpoczął nabór szkół i innych placówek edukacyjnych (np. GOK) chętnych, aby przyjąć u siebie wolontariuszy i zorganizować atrakcyjne i bezpłatne warsztaty edukacyjne dla dzieci. W wakacje studenci – wolontariusze są gotowi do przeprowadzenia warsztatów edukacyjnych w miejscowościach liczących do 20 tys. mieszkańców na terenie całej Polski. Placówka, która zdecyduję się zaprosić studentów do siebie w wakacje może być miejscem dobrej zabawy i poznawania nowych dziedzin nauki. Wolontariusze swoim przykładem i postawą inspirują do rozwijania pasji i z pewnością nie pozwalają dzieciom nudzić się w wakacje.

Wakacyjne warsztaty edukacyjne trwają 5 kolejnych dni po 5 godzin lekcyjnych dziennie. W tym samym czasie placówka może przyjąć od 2 do 6 wolontariuszy (studenci realizują jeden projekt w grupach 2-3 osobowych). Zajęcia obejmują wiele obszarów m.in. animacyjno-integracyjne, artystyczne, sportowe, dotyczące nauk ścisłych, kulinarne i wiele innych. Wolontariusze Projektora to studenci i pasjonaci w wielu dziedzinach, są niezmiernie kreatywni, można liczyć na ich pomysły.

Więcej informacji o projektach wakacyjnych: http://projektor.org.pl/projekty-wakacyjne/

Placówki mogą zgłaszać się poprzez formularz: https://bit.ly/2IXnbd1

Chętne placówki mogą kontaktować się z biurem programu w dni robocze w godz. 8.00 – 16.00. Infolinia: 800 444 131, tel. 507 703 240; 81 534 78 93.

projektor.org.pl


Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Data wydarzenia: od 2018-06-07 do 2018-06-30
Organizator:

"PROJEKTOR - wolontariat studencki"

Adres:

M.C. Skłodowskiej 3/2.32, 20-029 Lublin, woj. lubelskie

Tel.:

815347893

E-mail:

biuro@projektor.org.pl

Www:

http://www.projektor.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • edukacja kulturalna
  • edukacja pozaformalna
  • młodzież
  • wieś
  • wolontariat
  • wolontariusze
  • wychowanie
  • wypoczynek letni, zimowy