Przejdź do treści głównej

Bezpłatny e-book: Alienacja rodzicielska i jej negatywne skutki oraz problemy dziecka (...)

autor(ka): Maciej Wojewódka
2018-06-01, 16:25
Do pobrania bezpłatny e-book: Alienacja rodzicielska i jej negatywne skutki oraz problemy dziecka wychowywanego przez jednego rodzica (ISBN 978-83-939261-1-4)

Nie tylko z okazji Dnia Dziecka powinniśmy zwrócić uwagę na jeden z coraz częściej doznawanych przez dzieci problemów, który jest niestety zbyt często niewłaściwie przedstawiany, a wpływa na powstawanie u nich problemów zdrowotnych, emocjonalnych, rozwojowych i dotyczących zachowania.

Za pośrednictwem zalinkowanej poniżej strony jest dostępny niewielki bezpłatny e-book: Alienacja rodzicielska i jej negatywne skutki oraz problemy dziecka wychowywanego przez jednego rodzica

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxtYWNpZWp3b2pld29ka2F8Z3g6YTBjMTA0NjlkOTg4ODg3

Autor: Maciej Wojewódka

Publikacja jest zapisem inauguracyjnego referatu, wygłoszonego na posiedzeniu seminaryjnym przygotowanym przez Komisję Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP oraz Komisję Polityki Społecznej i Rodziny Sejmu RP we współpracy z Komitetem Przestrogi przed Oddzieleniem Rodzica - w Senacie RP pt. Alienacja rodzicielska jako przemoc wobec dziecka w sytuacji rozpadu związku jego rodziców - 27.05.2014 roku.

Autor, w oparciu o badania własne oraz o opracowania innych specjalistów przedstawia swoje spojrzenie na problem alienacji rodzicielskiej, problemy dziecka pozbawionego w swoim życiu stałego kontaktu z tatą lub mamą oraz ogólną propozycję rozwiązania problemu.

Temat jest rozwinięty w innym bezpłatnym e-booku tego samego autora, pt. Dziecko, rodzic i rozwód oraz alienacja rodzicielska, który można pobrać za pośrednictwem strony:

https://sites.google.com/site/maciejwojewodka/dziecko-rodzic-i-rozwod-oraz-alienacja-rodzicielska


Data wydarzenia: od 2018-06-01 do 2030-09-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • rodziny
  • wychowanie