Przejdź do treści głównej

Wilno dla niewidomych

archiwalne
Wkrótce ukaże się najnowsze wydawnictwo Fundacji Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt” pt. „Wilno - plan Starego Miasta dla niewidomych i słabowidzących”.

Zabierzemy Państwa do pięknego Wilna, bogatego w polskie dziedzictwo kulturowe. Zaproponujemy ciekawe trasy turystyczne po Starym Mieście, przybliżając jego historię i kulturę oraz zwrócimy uwagę na dostępność dla niewidomych poszczególnych miejsc i obiektów. Treści te znajdą się w publikacji w powiększonym druku oraz w wersji HTML dostępnej na stronie internetowej fundacji. Niewidomy czytelnik będzie mógł samodzielnie zapoznać się z topografią Starego Miasta, w jego ręce trafi 13 tyflomap przedstawiających poszczególne sektory Starówki i mapę ogólną Wilna.

Jeśli chcą Państwo otrzymać bezpłatny egzemplarz Atlasu piszcie na podając dane adresowe do wysyłki. Obecnie tworzymy bazę osób/instytucji zainteresowanych wydawnictwem, a wysyłkę będziemy realizować w późniejszym czasie, o czym poinformujemy.

Projekt realizowany jest od 1.06.2017 r. do 30.06.2018 r.


Źródło: Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących „Trakt”
Data wydarzenia: od 2018-06-01 do 2018-06-30
Organizator:

Fundacja Polskich Niewidomych i Słabowidzących "Trakt"

Adres:

Wilcza 70 lok. 40, 00-670 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 576 18 79

Faks:

22 576 18 78

E-mail:

fundacja@trakt.org.pl

Www:

http://www.trakt.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • historia
  • kultura
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • sztuka
  • tradycja
  • wielokulturowość