Przejdź do treści głównej

"Rodzynki z pozarządówki" po raz jedenasty - znamy zwycięzców

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-05-10, 10:51
Wyłoniono laureatów jedenastej edycji konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. „Rodzynki z pozarządówki”.

Spośród 23 organizacji, które złożyły swój akces do konkursu, 12 zdobyło wymaganą regulaminem liczbę punktów i tym samym zakwalifikowało się do drugiego jego etapu. Jedna organizacja nie spełniła wymogów formalnych konkursu.

Po przeprowadzonych w siedzibach organizacji wizytacjach, Kapituła jednomyślnie postanowiła zarekomendować do nagrody Zarządowi Województwa wszystkie 12 z wizytowanych inicjatyw. Zarząd na posiedzeniu w dniu 2 maja 2018 r., zgodnie z rekomendacjami Kapituły postanowił przyznać 12 równorzędnych nagród finansowych wraz z tytułem "Rodzynki z pozarządówki".

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 23 maja br. w Pałacu Bursztynowym we Włocławku. Zapraszamy członków wszystkich uhonorowanych organizacji - zgloszenia przyjmujemy pod podanymi na stronie numerami telefonów tutaj i e-mailem na adres .

Lista nagrodzonych inicjatyw znajduje się: tutaj


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • inicjatywy oddolne
  • organizacje pozarządowe