Przejdź do treści głównej

Staże w instytucjach kultury – instytucje na start!

autor(ka): Gabriela Będkowska
2018-05-09, 16:27
archiwalne
Fot. Alicja Szulc
Rozpoczynamy nabór dla instytucji kultury, które chciałyby przyjąć do swojego zespołu stażystów. Zgłoszenia pierwszy raz przyjmujemy za pośrednictwem naszej strony Pracuj w kulturze!

Już od ponad dziesięciu lat dokładamy wszelkich starań, żeby pomóc studentom i absolwentom kierunków humanistycznych w stawianiu pierwszych zawodowych kroków, a instytucjom kultury – w znalezieniu ambitnych stażystów. A o tym, że udział w programie to korzyść dla obydwóch stron, Narodowe Centrum Kultury wie najlepiej – pokaźne grono naszych pracowników to stażyści, którzy zostali z nami na dłużej.

Kiedy i jak?

Pierwszym etapem programu jest nabór dla instytucji, który odbywa się za pośrednictwem portalu Pracuj w kulturze. Opiekunowie stażu rejestrują swoją instytucję i zakładają jej profil w naszej bazie. Następnie, składają ofertę stażową, poprzez wypełnienie formularza. Wszystkie złożone propozycje stażowe zostaną opublikowane w dniu rozpoczęcia naboru dla stażystów, którzy będą wskazywali dwie preferowane instytucje. Po zakończeniu naborów, przekażemy instytucjom informacje o kandydatach, a ostatnią prostą przed rozpoczęciem stażu będzie rozmowa kwalifikacyjna.

Nabór dla instytucji potrwa od 8 do 20 maja, dla stażystów – od 22 maja do 3 czerwca. Staże rozpoczną się najwcześniej 11 czerwca, a zakończą – najpóźniej 31 października.

Szczegóły: na stronie NCK


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Narodowe Centrum Kultury
Miejsce: Cała Polska
Data wydarzenia: od 2018-05-08 do 2018-05-20
Organizator:

Narodowe Centrum Kultury

Adres:

Płocka 13, 01-231 Warszawa-Wola, woj. mazowieckie

Tel.:

22 210 01 00

Faks:

22 210 01 01

E-mail:

aladna@nck.pl

Www:

http://www.nck.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura
  • rozwój zawodowy
  • rynek pracy