Przejdź do treści głównej

Poznań. Bezpłatne szkolenie dla NGO oraz Izb Gospodarczych!

autor(ka): Kinga Krystosiak
2018-04-30, 08:53
bezpłatne
archiwalne
Grafika
Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" zaprasza na bezpłatne szkolenie w Poznaniu dla pracowników NGO oraz Izby Gospodarczych w celu przygotowania do uczestniczenia w procesie konsultacji publicznych na szczeblu centralnym. Nasi eksperci przedstawią również wchodzące w życie zmiany w prawie gospodarczym, prawie pracy i sposobie prowadzenia konsultacji publicznych.

Bezpłatne szkolenie "Efektywne NGO i Izby Gospodarcze" przygotuje pracowników, przedstawicieli oraz wolontariuszy izb gospodarczych i organizacji pozarządowych do uczestniczenia w procesie konsultacji publicznych na szczeblu centralnym i jednocześnie uzupełni ich wiedzę o najnowsze informacje z zakresu ekonomii, prawa pracy, prawa podatkowego, analizy finansowej.

Każde szkolenie obejmuje 6 zakresów tematycznych: prawo gospodarcze, ekonomia z elementami polityki przemysłowej, prawo pracy, ekonomia przedsiębiorstwa, analiza finansowa oraz pisanie stanowisk i opinii wraz z prezentacją stanowisk. Szczegółowy program

Szkolenie trwa 3 dni po 8 godzin, do wyboru jest kilkanaście terminów w największych polskich miastach. Najbliższe szkolenie odbędzie się w Poznaniu (21-23.05.2018). Organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie i nocleg.

Serdecznie zapraszamy! ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają dodatkowo bon na bezpłatne doradztwo z zakresów tematycznych poruszanych na szkoleniu!

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu Efektywne NGO i Izby Gospodarcze. Projekt realizowany jest w partnerstwie zawartym pomiędzy Fundacją „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” oraz Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Hotel Gromada, Babimojska 7, 60-161 Poznań, woj. wielkopolskie
Data wydarzenia: od 2018-05-21 do 2018-05-23
Organizator:

Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym"

Adres:

Trębacka 4, 00-074 Warszawa , woj. mazowieckie

Tel.:

226309802

E-mail:

mtymorek@kig.pl

Www:

http://www.iped.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • partycypacja
  • prawo