Przejdź do treści głównej

Podsumowanie darowizn zebranych na FaniMani.pl po pierwszym kwartale 2018 roku

autor(ka): Magdalena Draber
2018-04-24, 11:38
użytkownik
Przygotowaliśmy podsumowanie darowizn zebranych przy okazji zakupów na FaniMani.pl po pierwszym kwartale 2018 r. Łączna suma darowizn zebranych przez organizacje społeczne wyniosła 664 985,25 zł. Użytkownicy serwisu FaniMani.pl wydali na zakupy już ponad 33,4 mln zł!

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, który daje możliwość wspierania organizacji pozarządowych przy okazji zakupów w internecie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zarejestrowane w serwisie organizacje otrzymują darowizny w wysokości kilku procent wartości transakcji za każdym razem, gdy użytkownik robiący zakupy online przez FaniMani.pl, wskaże wybraną organizację jako cel, który chce aktualnie wesprzeć.

Na FaniMani.pl można pomagać przy okazji zakupów w ponad 1000 sklepów internetowych. Aby wesprzeć wybraną przez siebie organizacje podczas zakupów online wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zawsze a część wartości zamówienia trafi do wybranej wcześniej organizacji. Każda organizacja otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów. Już 4682 organizacji zbiera środki w serwisie FaniMani.pl. Znajdują się wśród nich fundacje, szkoły, kluby sportowe, drużyny harcerskie i wiele innych.

Zbieranie środków w serwisie FaniMani można promować za pomocą materiałów Zbieraj Więcej dostępnych bezpłatnie na stronie FaniMani.pl. Można je pobrać i opublikować np. na Facebooku lub stronie internetowej organizacji. Wszystkie materiały dostępne są z logotypem organizacji. Wśród materiałów promocyjnych znajduje się również nowość - film z logotypem organizacji.

Żeby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę - rozszerzenie do przeglądarki, które wyświetla komunikat o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o pomaganiu podczas zakupów w internecie.

Zobacz, jak działa FaniMani.pl


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: FaniMani.pl
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • nowe technologie