Przejdź do treści głównej

PublBox oferuje organizacjom darmowy dostęp do serwisu

autor(ka): PublBox
2018-05-04, 11:07
użytkownik
Startup technologiczny PublBox, oferuje organizacjom pozarządowym darmowy dostęp do swojego serwisu pozwalającego na efektywne zarządzanie Social Media.

Według raportu Global NGO Technology 2018 (techreport.ngo), który bierze pod lupę to jak organizacje pozarządowe korzystają z nowoczesnych technologii, 93% z nich posiada fanpage na Facebooku, 77% ma konto na Twitterze a 50% profil na Instagramie. Zdecydowana większość NGO-sów biorących udział w badaniu (5 352 organizacji z 164 krajów) przyznaje, że social media są efektywnym narzędziem w rekrutowaniu wolontariuszy (80%), przyciąganiu uczestników na organizowane wydarzenia (78%) i w prowadzeniu fundraisingu (71%). Niestety, tylko 32% z nich posiada ustrukturyzowaną strategię social media.

Startup PublBox, oferujący swoim użytkownikom kompleksowy pakiet narzędzi do zarządzania kanałami w serwisach społecznościowych, postanowił udostępnić go za darmo organizacjom pozarządowym by także ich działania w social media były jeszcze skuteczniejsze i docierały do większej liczby odbiorców.

- Dla NGO-sów szczególnie ważnym jest, by angażować ludzi w organizowane działania. Idealną do tego przestrzenią są social media, jednak efektywne wykorzystanie drzemiącego w nich potencjału wymaga odpowiedniej wiedzy i dodatkowych narzędzi. Dlatego PublBox dzieli się z nimi swoim know-how i zasobami – mówi Aleksander Stefanowicz, założyciel PublBox. Chcemy blisko współpracować z fundacjami i stowarzyszeniami, by odpowiedzieć na ich potrzeby, jak i problemy związane z prowadzeniem kanałów social media.

Organizacje pozarządowe mogą otrzymać 6 miesięcy darmowego dostępu do Pakietu PRO PublBox, który oferuje miedzy innymi 4 000 wpisów miesięcznie, Smart Kalendarz, planner publikacji na SM, narzędzia analityczne i graficzne oraz Kurs Akademii SMM.

Z PublBox za darmo korzystają już Fundacja Przystanek Kultura, Serce Dziecka, WOŚP oraz Radio Klinika.

Przedstawiciele NGO-sów zainteresowanych dostępem do serwisu PublBox proszeni są o mailowy kontakt ze startupem: .

O PublBox:

PublBox to narzędzie umożliwiające zarządzanie z jednego miejsca wieloma kanałami social media (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn). Generuj dziesiątki użytecznych strategii public relations dostosowanych do Twoje organizacji i wybrać najbardziej skuteczne. Twórz i planuj posty oraz grafiki wysokiej jakości, korzystaj z zaawansowanej analityki, łatwego w obsłudze harmonogramu publikacji oraz RSS. Strona PublBox: https://publbox.com/pl/


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: PublBox
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • media
  • media społecznościowe
  • nowe technologie
  • PR, promocja, wizerunek