Przejdź do treści głównej

Policzyliśmy pieniądze z Koncertu Charytatywnego Moniki Kuszyńskiej

autor(ka): Adrian Witczak
2018-04-17, 09:22
użytkownik
Liczenie wymagało skupienia
Dziś, 17 kwietnia 2018 roku, czyli w pierwszy dzień pracy po historycznym koncercie Moniki Kuszyńskiej zarząd Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zajął się liczeniem pieniędzy ze zbiórki publicznej. Uzbierane środki zostaną przekazane na wczesną diagnostykę i rehabilitację niepełnosprawności u małych dzieci.

Około południa komisja w składzie: pani prezes Alicja Szatkowska, pani wiceprezes Urszula Gaj, pani dyrektor Iwona Górnicka, pan Paweł Kątnik, pan Przemysław Walniczek oraz pani Katarzyna Punda zabrała się za podsumowanie zbiórki publicznej, aby poznać kwotę, jaką udało się uzbierać na nasz szczytny cel. Wszystkie puszki były komisyjnie otwierane, a pieniądze zliczane przez cały zespół fachowców, nie ma więc mowy o nieścisłościach. Zapis krótkiej relacji live z liczenia można znaleźć na naszym Facebooku.

KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ

Dzięki temu wiemy już, że udało się uzbierać kwotę 13 200 zł, co jest też nawiązaniem do daty koncertu, czyli 13 kwietnia 2018 r. Wszystkim, którzy przyczynili się do tak ogromnej kwoty dziękujemy za hojne wspieranie naszej organizacji.

 


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: MSPDION
Miejsce: Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Kopernika, 56-300 Milicz, woj. dolnośląskie
Organizator:

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

Adres:

Kopernika 20, 56-300 Milicz, woj. DS

Tel.:

71 383 00 14

E-mail:

biuro@mspdion.org.pl

Www:

http://www.mspdion.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • chorzy
  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • dzieci
  • ochrona zdrowia
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • rozrywka