Przejdź do treści głównej

"Odważni Wygrywają". Rak jądra - poradnik dla mężczyzn i ich bliskich

autor(ka): Fundacja "Gdyński Most Nadziei"
2018-04-16, 17:34
Fundacja „Gdyński Most Nadziei” jest autorem i pomysłodawcą kampanii społeczno-edukacyjnej „Odważni Wygrywają – profilaktyka raka jądra”, którą realizuje od 2009 roku.

Lata doświadczeń, przy realizacji kampanii „Odważni Wygrywają”, której inspiracją była prawdziwa historia, młodego gdynianina - Kuby, skłoniły nas do stworzenia swoistego kompendium wiedzy z zakresu psychologicznych skutków diagnozy, z uwzględnieniem wiedzy z zakresu leczenia medycznego.

W polskim społeczeństwie wciąż o raku jądra mówimy z zażenowaniem i pewnym wstydem. Jestem przekonana, że treści przedstawione w publikacji, będą cennym źródłem wsparcia dla samego pacjenta jak i jego najbliższych, co z pewnością wpłynie na podwyższenie jakości samego leczenia, ale przede wszystkim ułatwi komunikację na linii lekarz – pacjent, pacjent – rodzina.

Pragniemy, aby Poradniki był dostępny we wszystkich Poradniach Urologicznych w Polsce i za Państwa pośrednictwem trafiał do mężczyzn, u których diagnozuje się nowotwory jąder, jak również do ich rodzin najbliższych.

Zachęcamy do pobrania Poradnika w formacie pdf, na stronie kampanii: www.odwazni.com i umieszczenie treści na Państwa stronach www czy profilach społecznościowych.

POBIERZ PORADNIK >>


Źródło: Fundacja "Gdyński Most Nadziei"
Organizator:

Fundacja "Gdyński Most Nadziei"

Adres:

Władysława IV 51, 81-384 Gdynia, woj. PM

Tel.:

58 661 94 56

Faks:

58 661 94 56

E-mail:

fundacja@mostnadziei.pl

Www:

http://www.mostnadziei.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • mężczyźni
  • ochrona zdrowia
  • rodziny