Przejdź do treści głównej

Profilaktyka uzależnień behawioralnych wśród młodzieży gimnazjalnej

autor(ka): Zespół FPS
2018-03-13, 11:51
użytkownik
archiwalne
Nauczycieli i pedagogów Fundacja Poza Schematami zaprasza do korzystania z broszur pomocnych w realizacji działań profilaktycznych. Fundacja przygotowała: jedną publikację skierowaną do specjalistów „Profilaktyka uzależnień behawioralnych wśród młodzieży gimnazjalnej” oraz dwie adresowane do uczniów w wieku 13-16 lat „Miłość a elektroniczna fascynacja. Co warto wiedzieć o nawiązywaniu znajomości w sieci?” i „BHP użytkownika mediów elektronicznych”.

Materiały zostały opublikowane przez Fundację Poza Schematami jako efekt projektu współfinansowanego w ramach realizacji zadania Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020, wdrażanego ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia, na podstawie umowy zawartej z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Publikacje opracował zespół: Kinga Sochocka, Karolina Van Laere i Edyta Biaduń-Korulczyk; konsultacja naukowa – Krzysztof Ostaszewski.

Broszury wydrukowano w łącznym nakładzie 52 tys. egzemplarzy (III wydanie). Nakład został przekazany do publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. Wszystkie broszury w wersji elektronicznej można pobrać ze strony Fundacji Poza Schematami: http://www.fundacjapozaschematami.pl/


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Fundacja Poza Schematami
Data wydarzenia: od 2018-03-14 do 2018-04-30
Organizator:

Fundacja Poza Schematami

Adres:

Wrzeciono 33 38, 01-963 Warszawa-Bielany, woj. mazowieckie

E-mail:

pozaschematami@wp.pl

Www:

http://www.fundacjapozaschematami.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież
  • oświata
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • wychowanie