Przejdź do treści głównej

Spotkanie w MSWIA o nowelizacji zbiórek. ZMIANA GODZINY!

autor(ka): oprac. red. ngo.pl
2018-03-02, 15:00
Grafika: Grzegorz Laszuk
Organizatorzy konferencji w sprawie nowelizacji ustawy o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych informują o zmianie godziny spotkania. Konferencja pierwotnie zaplanowana była na 6 marca na godz. 12. Jej rozpoczęcie przełożone zostało na godz. 9 rano.

O projekcie ustawiy o zmianie ustawy o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych, konsultacjach projektu, a także konferencji poświęconej temu projektowi organizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pisaliśmy już wcześniej. 2 marca okazało się, że resort nadal zaprasza na spotkanie, ale na inną godzinę. Pisma z tą informacją zostały wysłane do organizacji pozarządowych, które wcześniej zostały zaproszone do konsultacji i na konferencję. Inne organizacje mogą mieć trudności z dowiedzeniem się o tym fakcie, ponieważ w serwisie legislacja.gov.pl (gdzie pierwotnie opublikowano zaproszenie) nie zamieszczono informacji podającej nową godzinę spotkania. 

Informujemy więc zainteresowane organizacje pozarządowe: konferencja 6 marca 2018 r. w MSWIA dotycząca nowelizacji zbiórek publicznych ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 9 RANO. 

pismo ministra spraw wewnętrznych i administracji, podpisane przez Pawła Szefernaker, w sprawie nowej godziny spotkania w MSWIA
 

Przypominamy, że w konferencji (i w konsultacjach projektu) mogą uczestniczyć WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE ORGANIZACJE POZARZĄDOWE, a nie tylko te, do których ministerstwo wysyła korespondencję. Organizacje chcące wziąć udział w spotkaniu powinny zgłosić chęć udziału do 5 marca do godz. 12, korzystając z danych kontaktowych zawartych w piśmie ministra:
nr telefonu 22 60-118-71, adres e-mail: .

 

 


Dowiedz się, co ciekawego wydarzyło się w III sektorze. Śledź wydarzenia ważne dla NGO, przeczytaj wiadomości dla organizacji pozarządowych.
Odwiedź serwis wiadomosci.ngo.pl.

Informacja własna portalu ngo.pl

Źródło: inf. własna (wiadomosci.ngo.pl)
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • organizacje pozarządowe
  • prawo
  • społecznicy
  • władze organizacji