Przejdź do treści głównej

Już jutro konkurs na operatora Funduszy Norweskich!

autor(ka): Ignacy Dudkiewicz, wiadomosci.ngo.pl
2018-02-22, 14:47
pixabay.com, CC0 Public Domain
23 lutego 2018 roku ogłoszony zostanie konkurs na operatora środków dla organizacji pozarządowych w Polsce – potwierdza nasze informacje Biuro Mechanizmu Finansowego obsługujące fundusze norweskie.

Ogłoszenie o konkursie na operatora środków norweskich ma się pojawić jutro, 23 lutego 2018 roku, na stronach mechanizmu finansowego (eeagrants.org). Już kilka dni temu pojawiła się sugerująca to informacja, jednak później zniknęła z portalu.

Biuro Mechanizmu Finansowego i odpowiadająca w nim za obsługę funduszy dla organizacji pozarządowych w Polsce Catherine McSweeney potwierdzają jednak aktualność tych informacji. – Więcej informacji znaleźć będzie można na naszej stronie – zapewnia McSweeney.

 

 

Dodatkowo, 5 marca o 10:30 (rejestracja o 10) w hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne dla potencjalnych operatorów funduszy. W trakcie sesji zaprezentowane zostaną oczekiwania wobec kandydatów na operatorów oraz udzielone zostaną odpowiedzi na rozmaite związane z konkursem pytania.

Za pośrednictwem funduszy norweskich do polskich organizacji pozarządowych trafi (na poziomie centralnym) 30 milionów euro. W tej edycji środki będą rozdzielane zarówno na poziomie centralnym, jak i w ramach funduszy regionalnych.


Dowiedz się, co ciekawego wydarzyło się w III sektorze. Śledź wydarzenia ważne dla NGO, przeczytaj wiadomości dla organizacji pozarządowych.
Odwiedź serwis wiadomosci.ngo.pl.

Informacja własna portalu ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 3 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • wspieranie organizacji