Przejdź do treści głównej

Kajakjamboree 2018

autor(ka): Dominik Dobrowolski
2018-02-19, 09:06
użytkownik
Dominik Dobrowolski na Kajakjamboree 2018 w Gdyni
Zgodnie z planem na Kajakjamboree (17 lutego 2018 Gdynia) - jednym z największych w Polsce kajakowym festiwalu - można było obejrzeć wiele znakomitych "kajakowych" filmów oraz spotkać ich twórców. Festiwal zgromadził także fascynatów białej wody - czyli zdobywców górskich bystrzy i wodospadów, morskich i rzecznych podróżników oraz organizatorów największych kajakarskich klubów.

Impreza miała w tym roku również mocny ekologiczny akcent, bo wśród zaproszynych gości, pierwszy raz na festiwalu, wystąpił - Dominik Dobrowolski - wrocławski ekolog i podróżnik, opowiadając o swoich ekologicznych kajakowych ekspedycjach pt. Recyling Rejsy, organizowanych już od 8. lat.

Na festiwalu rozmawiano również o problemach i zagrożeniach związanych z planami kanalizacji, przegradzania rzek oraz ich niszczenia, które forsuje obecny rząd, a z którymi nie zgadza się Koalicja Ratujmy Rzeki - największa w Polsce organizacja na rzecz ochrony rzek, zrzeszająca: organizacje, przyrodników, naukowców oraz działaczy społecznych.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: http://www.kajakjamboree.pl/
Miejsce: Gdynia
Organizator:

Klub Ucho

Www:

http://www.kajakjamboree.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia
  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody
  • recykling
  • rekreacja
  • turystyka, podróże
  • zasoby wodne