Przejdź do treści głównej

Powiat gostyński. Zimowy turniej bilarda [relacja]

autor(ka): Mirosław Sobkowiak
2018-02-16, 10:04
użytkownik
Powiatowy turniej bilarda wychowanków świetlic środowiskowych odbył się w Krobi. Wzięli w nim udział podopieczni powiatowych Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi.

15 zawodników – zwycięzców eliminacji gminnych spotkało się, aby sprawdzić swoje umiejętności przy stole bilardowym. Po kilkugodzinnych, budzących duże emocje zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów, którzy zmierzyli się ze sobą. Pierwsze miejsce w bilardowej rozgrywce zajął Maciej Markowski – podopieczny MŚŚ w Gostyniu. Drugie miejsce wywalczył Sebastian Ciesielski - wychowanek MŚŚ w Krobi. Trzecie miejsce zajął Paweł Karolczak reprezentujący MŚŚ w Krobi. Czwarte miejsce zajął podopieczny MŚŚ w Krobi – Jakub Jędryczkowski.

Jak podkreśla Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi: - To zorganizowany przez nas z okazji ferii zimowych turniej bilarda z udziałem naszej młodzieży. Ale też kolejny w cyklu naszych turniejów. Zapraszamy chętne osoby w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych, które organizowane są codziennie w Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli (budynek Urzędu Miejskiego), Krobi (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji) i Gostyniu (Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich).

Zawodników biorących udział w rozgrywkach bilardowych dopingowały koleżanki i koledzy z placówek wsparcia dziennego oraz pedagodzy – opiekunowie poszczególnych świetlic. Zwycięzcy otrzymali nagrody, puchary i dyplomy ufundowane przez kierownika MŚŚ w Pogorzeli i prezesa Stowarzyszenia „DZIECKO”. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem turnieju była powiatowa Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi. Wsparcia udzieliło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie "Dziecko"
Organizator:

Stowarzyszenie "Dziecko"

Adres:

Bojanowskiego 14a, 63-800 Gostyń, woj. WP

Tel.:

65 572 53 25

E-mail:

stowarzyszeniedziecko@wp.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • młodzież
  • rekreacja
  • sport, wypoczynek