Przejdź do treści głównej

Gostyń. Rock na dobry początek

autor(ka): Mirosław Sobkowiak
2018-01-23, 09:45
użytkownik
Gostyński finał WOŚP rozpoczął się już w piątek, 13 stycznia o godz. 19.00 na rockowo. Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" zaprosił na koncert absolutnej legendy polskiej sceny rockowej, zespołu PROLETARYAT! Przed tym kultowym zespołem bardzo energetycznie zagrał: gostyńska kapela MĘCZENIE OWIEC i koszaliński zespół BACTERYAZZ.

Szefowie powiatowego sztabu WOŚP w Gostyniu dziękują Tomaszowi Bartonowi - inicjatorowi i organizatorowi koncertu za pomysł i jego zrealizowanie, a kapelom i ich członkom za fantastyczne wsparcie gostyńskiego finału WOŚP. Dziękują też licznie przybyłej publiczności za stworzenie wyjątkowej atmosfery, bo, jak podkreślał Tomasz „Oley” Olejnik – wokalista PROLETARYATU – „dla takich słuchaczy i dla Jurka Owsiaka i jego fundacji zawsze warto grać”.

Organizatorzy XXVI Finału WOŚP w Gostyniu (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu – sztab, wspierane przez Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO”) przypominają, że Gostyń może się szczycić tym, że gra dla Fundacji WOŚP po raz dwudziesty siódmy! Bo już rok przed pierwszym finałem „Schizol” - pismo uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu – zorganizowało w auli ZSZ koncert „Od flamenco do rocka”, z którego cały dochód wpłacono na konto wtedy jeszcze nieznanej szerzej Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie "Dziecko"
Organizator:

Stowarzyszenie "Dziecko"

Adres:

Bojanowskiego 14a, 63-800 Gostyń, woj. WP

Tel.:

65 572 53 25

E-mail:

stowarzyszeniedziecko@wp.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • rozrywka