Przejdź do treści głównej

Dąbrowa Górnicza, Będzin. W ferie rusza Zimowa Akademia Karate

autor(ka): Dąbrowski Klub Karate
2018-01-22, 12:56
Ferie zimowe po raz kolejny stają się okazją do zaprezentowania, czym jest karate Kyokushin. Zimowa Akademia Karate, to cykl otwartych zajęć karate dla wszystkich mieszkańców Dąbrowy Górniczej i Będzina. W programie zajęć znajdują się treningi karate z elementami samoobrony, zajęcia sprawnościowe, podstawy akrobatyki, joga, a także seanse filmowe.

Zajęcia karate w Zimowej Akademii Karate będą się odbywały dwa dni w tygodniu, we wtorki i czwartki w Dojo Koszelew – Koszelew 7 , Będzin. W każdy z dni od godziny 17:00 rozpocznie się trening dla najmłodszych w wieku 4-6 lat, od godziny 18:00 dla dzieci w wieku 7-12 lat, a od 19:00 dla młodzieży i dorosłych.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów karate Kyokushin i jogi.

W zajęciach Akademii Karate każdego roku uczestniczy kilkadziesiąt osób. Tradycją jest, że na zakończenie cyklu zajęć rozdawane są pamiątkowe certyfikaty. Najwytrwalsi uczestnicy akademii kontynuują swoją przygodę w sekcjach klubu karate, biorąc między innymi udział w zawodach. Poziom sportowy i przyjazna atmosfera treningów, przekładają się na medale, które każdego roku zdobywają podopieczni klubu na zawodach rangi lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Zimowa Akademia to doskonała okazja na wartościowe spędzanie wolnego czasu, poznanie środowiska Kyokushin a także spotkania z utytułowanymi mistrzami.

Organizator: Dąbrowski Klub Karate

Szczegółowych informacji udzielają:

Sekretariat – 504 296 603


Źródło: Dąbrowski Klub Karate
Organizator:

Dąbrowski Klub Karate

Adres:

Marcina Kasprzaka 25, 41-303 Dąbrowa Górnicza, woj. SL

Tel.:

601 453 515

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dorośli
  • dzieci
  • młodzież
  • sport, wypoczynek