Przejdź do treści głównej

WSIiZ włącza się w WOŚP

autor(ka): Dominik Łazarz
2018-01-10, 13:31
użytkownik
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie aktywnie włącza się w 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zaprasza do licytowania zestawu książek Wydawnictwa Copernicus Center Press, obiadu z Natalią Barańską, Miss Podkarpacia i Miss WSIiZ, możliwości poprowadzenia własnej audycji w uczelnianej rozgłośni radiowej INTRO oraz nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ.

Zestaw książek Copernicus Center Press

„Granice nauki” ks. prof. Michała Hellera oraz „Człowiek. Biografia” i „Anatomia miłości i zdrady” Robina Dunbara – to trzy pozycje książkowe wydawnictwa Copernicus Center Press, którego współzałożycielem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, oferowane przez uczelnię na aukcji na rzecz WOŚP.

Lunch z Natalią Barańską – Miss WSIiZ i Miss Podkarpacia

Natalia Barańska jest absolwentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej we WSIiZ. Jest MISS Podkarpacia 2017 oraz MISS WSIiZ 2016. Jest także ćwierćfinalistką konkursu MISS POLSKI i założycielką Grupy Tanecznej SIMPLY SWAGG. Wcześniej była także reporterką ogólnopolskiej telewizji informacyjnej TVN24.

Odkryj tajniki radia – poprowadź własną audycję

Studio radiowe internetowej stacji Radio Intro czeka. Zwycięzca tej licytacji otrzyma możliwość jednorazowego poprowadzenia audycji na uzgodniony z redaktorem naczelnym stacji temat. Radio Intro to profesjonalne studio radiowe, znakomicie wyposażona reżyserka, newsroom i pełni pasji ludzie. Na co dzień swój warsztat szkolą w nim studenci kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Grafika komputerowa i produkcja multimedialna oraz Informatyka.

Zostań gwiazdą telewizji

W ramach aukcji zostanie nagrany 30-sekundowy trailer filmu z udziałem dowolnej osoby, której ekipa grupy medialnej INTRO.MEDIA, zaprezentuje kulisy powstawania materiałów filmowych w studio telewizyjnym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcjach i przypominamy, że 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 14 stycznia 2018 roku! Wszystkie aukcje WSIiZ znajdują się pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=45138957


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Biuro Prasowe WSIiZ Rzeszów
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów,
Organizator:

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia