Przejdź do treści głównej

Projekt Regional Creative Industry Alliance się rozwija! [relacja]

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl
2017-12-28, 15:47
20 listopada 2017 roku odbyło się robocze spotkanie, na którym przedstawiciele branży kreatywnej w następujących obszarach: grafika/ branding, architektura, architektura zieleni, projektowanie wnętrz, fotografia, wzornictwo przemysłowe oraz aktywiści działający na rzecz branży kreatywnej i przestrzeni miejskich dyskutowali o potrzebach, barierach i możliwych rozwiązaniach w zakresie rozwoju branży kreatywnej Lublina i regionu.

Praca warsztatowa pozwoliła na wyłonienie kilku obszarów, które mogą stać się podstawą do wyprowadzenia strategii rozwoju branży kreatywnej w Lublinie.

W zakresie potrzeb najbardziej wyróżniającymi się tematami były edukacja, promocja, a także współpraca (dzielenie się wiedzą i doświadczeniami pomiędzy różnymi środowiskami: nauką, projektami oraz biznesem), a także etyka w zakresie rozstrzygania przetargów.

W obszarze wizji miasta kreatywnego, pojawiła się idea aby Lublin stał się jest jako marka miasta kreatywnego – Lublin stolica wschodniego designu.

Więcej informacji na temat projektu:

http://mailchi.mp/afb5dc1cbc99/we-have-summed-up-for-you-the-activities-from-the-second-semester-and-invite-you-to-look-back-on-the-full-year-that-has-passed-since-launch


Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

Źródło: UM Lublin
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • architektura
  • ekologia
  • innowacje
  • kultura
  • przedsiębiorczość
  • rozwój zawodowy