Przejdź do treści głównej

Olga Kozierowska w gronie Inspiratorów Biznesu 2017

autor(ka): Organizatorzy
2017-12-14, 14:48
Współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką – Olga Kozierowska, od wielu lat prowadząca działania wspierające kobiety w realizacji ich potencjału, znalazła się gronie nagrodzonych prestiżowym wyróżnieniem „Inspiratorzy Biznesu” 2017. Została doceniona między innymi za największy w Polsce program aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA.

Olga Kozierowska, od 10 lat kompleksowo wspiera kobiety poprzez dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Stworzyła Sukces Pisany Szminką – pierwszą w Polsce organizację oraz portal internetowy, które kompleksowo wspierają przedsiębiorczość kobiet. Prowadzi autorskie audycje „Sukces pisany szminką" i „Stand Up Start Up” na antenie Radio ZET Chilli. W ramach działalności Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką od 9 lat organizuje konkurs Bizneswoman Roku, w którym nagradzane są przedsiębiorcze Polki. Do tej pory tytuł Bizneswoman Roku zdobyło 50 wyjątkowych kobiet. Jest także pomysłodawczynią kampanii społecznej #StaćMnieNaSukces.

Dwa lata temu w ramach działalności Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, przy wsparciu Fundacji Coca-Cola w Atlancie powstał program aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA”. W ramach niego w największych miastach Polski odbywają się bezpłatne kursy „Projekt: Dobra Praca” oraz „Projekt: Zyskowny Biznes”, a przez cały rok zainteresowane Panie mogą skorzystać z oferty bezpłatnych kursów online. Do dzisiaj z oferty szkoleń i warsztatów skorzystało tysiące kobiet.

- Ogromnie się cieszę, że środowisko i branża biznesu dostrzega nasze działania. Znalezienie się w gronie Inspiratorów Biznesu to znak, że stwarzanie możliwości rozwoju dla kobiet jest tematem istotnym społecznie i biznesowo – mówi Olga Kozierowska. – Znalezienie się w gronie tak zacnych postaci to dla mnie dodatkowa motywacja do dalszych działań na rzecz kobiet w biznesie – dodaje na koniec.

„Inspiratorzy biznesu 2017” to pierwsza edycja wyróżnień, jakie co roku, zamierza wręczać agencja informacyjna Newseria. Laureaci wyłonieni zostali w drodze sondażu, w których odpowiedzi udzielają zaproszeni menedżerowie. Ich zadaniem było wskazanie osób, które wg nich mają realny wpływ na rozwój firm, branż̇, albo tych, których działania wyznaczają nowe kierunki, kreują̨ trendy, lub w inny istotny sposób wpływają na rozwój biznesu.

Tytuł Inspiratorzy Biznesu trafiły w tym roku m.in. do Beaty Stelmach, dyrektor generalny GE na Polskę̨ i kraje bałtyckie, Tomasza Rudolfa, współzałożyciela i dyrektora generalnego The Heart, Agnieszki Wasilewskiej-Semail, prezes zarządu Rafako, Jacka Siwińskiego, dyrektora generalny firmy VELUX Polska, Grzegorza Ślaka, prezesa zarządu Wratislavia BIOdiesel i Akwawit-Polmos, Marka Cywińskiego, dyrektora generalnego Kapsch Telematic Services, Leszka Czarneckiego i Piotra Kaczmarka, prezesa zarządu Getin Holding oraz Mateusza Grzesiaka, przedsiębiorcy, trenera i konsultanta.


Źródło: inf. nadesłana
Organizator:

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką

Adres:

Podchorążych 75/77 lok. 2, 00-721 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja zawodowa
  • ekonomia, rynek pracy
  • kobiety
  • przedsiębiorczość