Przejdź do treści głównej

KIlometry Dobra na Śląsku - budujemy koalicję!

autor(ka): Marek Żydek
2017-12-08, 12:51
użytkownik
Kilometry Dobra - są międzynarodową, coroczną kampanią dobroczynną zapoczątkowaną w 2013 roku, w której kilkadziesiąt organizacji zbiera pieniądze na własne cele i projekty pod jednym ogólnopolskim szyldem Kilometry Dobra! Kampania trwa od 1 marca do 4 czerwca, jednak już w styczniu pierwsze szkolenia!

Kilometry Dobra ( www.kilometrydobra.pl ) są międzynarodową, coroczną kampanią dobroczynną zapoczątkowaną w 2013 roku i prowadzoną według autorskiego konceptu Polskiego Instytutu Filantropii, który doskonalimy z roku na rok. Budując koalicję kilkudziesięciu organizacji pozarządowych z całego kraju, tworzymy wydarzenie, w którym każda organizacja uzyskuje środki na realizację własnego projektu, będąc jednocześnie częścią wielkiej sieci pod marką Kilometrów Dobra – ta synergia zmniejsza koszty działania i pomnaża jego efekty: zamiast wielu małych, kosztownych i trudno dostrzegalnych akcji tworzymy dużą i rozwijającą się kampanię, gdzie w szlachetnej rywalizacji małe organizacje ścigają się ze średnimi i dużymi o to, kto uczyni więcej dobra.

Zapraszam do wzięcia udziału i kontaktu! Koordynator regionalny woj. śląskiego Marek Żydek, tel. 511 218 753


Pliki do pobrania

LOGO

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Kilometry Dobra
Organizator:

Fundacja "Polski Instytut Filantropii"

Adres:

Foksal 3/5, 00-366 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

605 259 388

E-mail:

instytut@pif.org.pl

Www:

http://pif.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • fundusze, fundraising, finansowanie