Przejdź do treści głównej

Projekt "Klub Seniora Silver Club" [relacja]

autor(ka): Katarzyna Sadowska
2017-12-05, 09:03
użytkownik
W ramach projektu przeprowadzono cykl 9 wykładów otwartych nt. zdrowego życia, warsztaty dot. cyfrowej edukacji seniorów w zakresie zdrowego stylu życia, trening nordic walking oraz ćwiczenia gimnastyczno-korekcyjne. Działania te były skierowane do mieszkańców Małopolski w wieku 50+.

Klub Seniora "SILVER CLUB" to miejsce spotkań, edukacji i aktywności intelektualnej i fizycznej krakowskich seniorów zlokalizowane na terenie Starego Miasta w Krakowie prowadzone przez Polski Czerwony Krzyż, najstarszą organizację humanitarną w Polsce. Edukacja zdrowotna jest celem statutowym organizacji realizowanym nieprzerwanie, w różnorodnych formach, już prawie od 100 lat. W związku z tym MOO PCK dzięki wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego mógł realizować projekt Klub Seniora „Slilver Club” z zakresu promowania zdrowego stylu życia.

Projekt realizowany jest od 15.04.2017 r. do 15.12.2016 r. W ramach projektu przeprowadzono cykl 9 wykładów otwartych nt. zdrowego życia, warsztaty dot. cyfrowej edukacji seniorów w zakresie zdrowego stylu życia, trening nordic walking oraz ćwiczenia gimnastyczno – korekcyjne. Działania te były skierowane do mieszkańców Małopolski w wieku 50+. Odbiorcami zadania byli członkowie Silver Clubu PCK, członkowie innych Klubów Seniora, absolwenci krakowskich UTW, studenci UTW, mieszkańcy Krakowa nie uczestniczący w żadnych formach edukacji. Dziękujemy za Państwa obecność i zapraszamy do kolejnych projektów realizowanych na rzecz Seniorów.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: PCK Kraków
Organizator:

Polski Czerwony Krzyż - Małopolski Zarząd Okręgowy

Adres:

Studencka 19, 31-116 Kraków, woj. Małopolskie

Tel.:

12 422 91 15

Faks:

12 422 90 79

E-mail:

krakow@pck.org.pl

Www:

http://www.pck.malopolska.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • edukacja informatyczna
  • integracja społeczna
  • ochrona zdrowia
  • polityka społeczna
  • seniorzy