Przejdź do treści głównej

Węgorzewo, Gołdap. Zapachnie świętami - spotkania z ekonomią społeczną

autor(ka): Paulina Zajkowska
2017-11-13, 08:52
bezpłatne
archiwalne
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zaprasza na kolejne tej jesieni spotkania z ekonomią społeczną, które odbędą się 24 listopada w Węgorzewie i 25 listopada w Gołdapi. W planie spotkania warsztaty rękodzielnicze z zakresu m.in. zdobienia bombek i choinek, ozdabianie lampionów metodą decoupage. Zajęcia są bezpłatne.

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym proponujemy Państwu udział w warsztatach wprowadzających w wyjątkowy i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Pomoże nam w tym: zdobienie bombek i choinek, ozdabianie lampionów i pudełek na prezenty metodą decoupage oraz tworzenie stroików metodą karczocha i piórami. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tego popołudnia, podczas którego nie tylko poznacie Państwo praktyczny wymiar ekonomii społecznej, ale też będziecie mieli okazję do wykonania niepowtarzalnych przedmiotów, które po zakończeniu warsztatów pozostaną Państwa własnością.

Warsztaty w Węgorzewie:

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele Stowarzyszenia Aktywne Spytkowo, którzy opowiedzą także o swojej działalności na rzecz lokalnej społeczności. O poczęstunek dla uczestników zadba zaś Spółdzielnia Socjalna Węgorzewianka.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu węgorzewskiego.

Data: 24 listopada 2017 r.

Czas trwania warsztatów: 4 godziny (15.30 - 19.30)

Miejsce: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Węgorzewie, ul. 3 Maja 17B

Tematyka: zdobienie bombek i choinek, ozdabianie lampionów i pudełek na prezenty metodą decoupage oraz tworzenie stroików metodą karczocha i piórami.

Warsztaty w Gołdapi:

Warsztaty poprowadzą przedstawicielki Stowarzyszenia Żytkiejmska Struga, które zadbają także o słodki poczęstunek dla uczestników spotkania.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu gołdapskiego.

Data: 25 listopada 2017 r.

Czas trwania warsztatów: 4 godziny (10.00 - 14.00)

Miejsce: aula OSiR przy ul. Partyzantów 31 w Gołdapi

Tematyka: tworzenie stroików bożonarodzeniowych, ozdabianie lampionów metodą decoupage oraz tworzenie kartek świątecznych metoda quillingu.

Warsztaty są bezpłatne, aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić i przesłać na adres mailowy lub pocztą tradycyjną do biura OWES ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniach udziela Paulina Zajkowska pod nr tel. 87/737 74 82.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Data wydarzenia: od 2017-11-24 do 2017-11-25
Organizator:

Stowarzyszenie Adelfi

Adres:

Małeckich 3, lok. 1, 19-300 Ełk,

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia społeczna
  • kultura
  • tradycja