Przejdź do treści głównej

Nadal możesz zdobyć dotację w programie VICHY „Siła Kobiet”!

autor(ka): Monika Ziemba
2017-11-17, 16:35
użytkownik
archiwalne
Do 30 listopada organizacje działające w sektorze pożytku publicznego mogą ubiegać się o dotacje 2 000 i 20 000 złotych z programu społecznego „Siła kobiet”. Ze względu na duże zainteresowanie inicjatywą, organizator zdecydował się na zliberalizowanie zasad regulaminu uczestnictwa. Nowy regulamin dostępny jest na stronie www.poczujswojasile.pl.

Program skierowany jest zarówno do organizacji o statusie pożytku publicznego (OPP), których w Polsce jest obecnie kilka tysięcy, jak również do pozostałych fundacji, stowarzyszeń i innych jednostek działających w sektorze pożytku publicznego, które zostały założone lub współzałożone przez kobiety i które nadal są przez kobiety zarządzane.

Vichy to marka dla kobiet świadomych, które pielęgnują swoją skórę także po to, by wspierać swoją wewnętrzną siłę. Dermokosmetyki Vichy wzmacniając skórę pozwalają kobietom czuć się pewnie. Celem programu zainicjowanego przez markę Vichy, i realizowanego we współpracy z partnerami merytorycznymi, jest właśnie wspieranie i promowanie siły kobiet.

O programie społecznym „Siła Kobiet”

W ramach inicjatywy zostaną przyznane dotacje i mikrodotacje na realizację celów statutowych. 15 wybranych przez jury organizacji otrzyma dotacje w wysokości 2 000 zł, a trzy spośród nich szansę na zdobycie grantu w wysokości 20 000 zł.

Zgłoszenia przyjmowane są w 3 kategoriach:

 • Kobiety dla Zdrowia (działalność związana m.in. z profilaktyką zdrowotną),
 • Kobiety dla Biznesu (działalność związana z aktywizacją zawodową i propagowaniem przedsiębiorczości kobiet),
 • Kobiety dla Społeczeństwa (np. działalność związana z ekologią, sztuką czy równouprawnieniem).

Aby zgłosić organizację do programu, należy wejść na stronę www.poczujswojasile.pl, zapoznać się ze szczegółowym regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go do organizatorów nie później niż do 30 listopada 2017 r.

Do 31 grudnia 2017 r. jury zweryfikuje przesłane zgłoszenia i na tej podstawie wyłoni 15 finalistów, którym przyzna gwarantowane mikrodotacje. O tym, które organizacje otrzymają 3 główne dotacje zadecyduje głosowanie internautów.

Jury programu „Siła kobiet”

W jury programu zasiądą kobiety reprezentujące różne doświadczenia życiowe i różne postawy:

 • Paulina Młynarska – przewodnicząca jury

Dziennikarka, pisarka, producentka telewizyjna i działaczka na rzecz praw kobiet, ale też kobieta biznesu, zawodowa podróżniczka i certyfikowana nauczycielka jogi.

 • Bianca-Beata Kotoro

Psychoseksuolog, psychoonkolog, terapeuta, psycholog społeczny a z pierwszego wykształcenia magister sztuki, artysta grafik, fotografik i architekt wnętrz.

 • dr n. med.  Beata Imko-Walczuk

Doktor nauk medycznych, lekarz dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej.

 • Izabela Dembicka-Starska

Członkini zarządu Stowarzyszenia Klon/Jawor. Certyfikowana trenerka, prowadzi szkolenia dla NGO głównie z promocji i współpracy z mediami.

 • Magdalena Kosińska

Doświadczona mentorka i liderka biznesu w branżach FMCG i kosmetycznej. Wielbicielka Italii i dwójki swoich synów. Dyrektor marketingu marki Vichy.

--------------------

O marce Vichy

Vichy to marka stworzona przez dermatologa dr Prospera Hallera, który jako pierwszy odkrył dobroczynne działanie wody termalnej dla skóry. Jego przekonanie o konieczności naukowego podejścia do problemów skóry zaowocowało stworzeniem pierwszej na świecie serii dermokosmetyków, dostosowanych do różnych jej rodzajów. Ich receptury łączą w sobie dobroczynne dla skóry działanie wody termalnej i wiedzę farmaceutyczną. Skuteczność poszczególnych produktów jest potwierdzana w testach instrumentalnych i badaniach klinicznych.

 


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Data wydarzenia: od 2017-11-13 do 2017-11-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 4 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • aktywizacja
 • aktywizacja zawodowa
 • antydyskryminacja
 • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
 • ekologia
 • kobiety
 • ochrona zdrowia
 • przedsiębiorczość
 • sztuka