Przejdź do treści głównej

Raport: Rady seniorów w woj. śląskim - Kondycja i perspektywy rozwoju

autor(ka): Katarzyna Medwid
2017-11-09, 15:19
użytkownik
Już w ponad 30 samorządach na terenie województwa śląskiego istnieją rady seniorów. Praktycznie we wszystkich miastach na prawach powiatu – oprócz Zabrza. Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides z Katowic przyglądało się funkcjonowaniu tych ciał dialogu obywatelskiego. W załączonej publikacji prezentujemy efekt naszego zainteresowania, czyli kondycję i perspektywy rozwoju rad seniorów w województwie śląskim.

W projekcie „Modelowe rady seniorów w woj. śląskim”, realizowanym przez Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides z Katowic ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, przyjrzeliśmy się funkcjonowaniu tych ciał dialogu obywatelskiego. Jest wiele problemów, z którymi borykają się rady, lecz ich pozytywny wpływ coraz bardziej widać w różnych miastach na terenie całego regionu.

W załączonej publikacji prezentujemy efekt naszego zainteresowania, czyli kondycję i perspektywy rozwoju rad seniorów w województwie śląskim.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem:

http://www.bonafides.pl/wp-content/uploads/2017/11/RaportRadySeniorow_03.11.17.pdf

 


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja
  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • partycypacja
  • seniorzy
  • współpraca z administracją