Przejdź do treści głównej

Pół tony darów dla dzieci z Fundacji „Krwinka”

Ciężarówka po brzegi wypełniona paczkami już o 10.40 przywiezie do szpitala na ul. Sporną 36/50 w Łodzi dary dla Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”. 7 listopada 2017 r. odbędzie się finał akcji organizowanej przez firmę Rossmann, w której klienci tej największej sieci drogeryjnej w Polsce, mogli wesprzeć wybrane organizacje dobroczynne.

„Nasi podopieczni, zarówno maluszki, jak i nastolatki, to dzieci chore onkohematologicznie. Ich codzienność radykalnie zmieniła się po diagnozie- intensywne leczenie, najczęściej roczny pobytu w szpitalu, liczne zabiegi i terapie… To trudny czas zarówno dla naszych podopiecznych, jak i ich rodziców, którzy cały czas starają się być tuż obok. Ich całe życie podporządkowane jest leczeniu, to ono wyznacza rytm każdego dnia. Rodziny zaczynają borykać się z problemami finansowymi, czasem środków nie wystarcza nawet na podstawowe rzeczy… Otrzymane upominki z pewnością pomogą tym rodzinom”- mówi Prezes Fundacji „Krwinka”, p. Elżbieta Budny.

Każda pobrana i zarejestrowana w drogerii Rossmann aplikacja to 1 zł, przekazane wskazanej przez konkretny sklep organizacji dobroczynnej. Serdecznie dziękujemy tym osobom, które zarejestrowały aplikację w jednym z 7 wyznaczonych punktów tej sieci, wspierając w ten sposób naszych małych podopiecznych. Dzięki kampanii drogerii Rossmann, Fundacja „Krwinka” otrzymała ponad 500 kg środków czystości, kosmetyków i zabawek, niezbędnych na dziecięcych oddziałach onkohematologii szpitala przy ul. Spornej w Łodzi.


Źródło: Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "KRWINKA"
Organizator:

Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "KRWINKA"

Adres:

Rewolucji 1905r. 9, 90-273 Łódź, woj. LD

Tel.:

42 661 80 52

Faks:

42 682 60 40

Www:

http://www.krwinka.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • współpraca z biznesem