Przejdź do treści głównej

Nowe ogłoszenia na ngo.pl

autor(ka): Redakcja portalu NGO.pl
2017-11-01, 15:00
Grafika: Grzegorz Laszuk
Drogie użytkowniczki, drodzy użytkownicy NGO.pl, przedstawiamy Wam pierwszy krok w procesie zmiany portalu ngo.pl, którego celem jest usprawnienie działania ngo.pl i jego rozwój. Dziś prezentujemy Wam nowe ogłoszenia.

W nowych ogłoszeniach:

Łatwiej znajdziesz!

 • wygodniej skorzystasz z serwisu na smartfonie i tablecie
 • sprawniej przejrzysz serwis dzięki nowej nawigacji
 • szybciej odnajdziesz konkretny rodzaj usług (np. księgowych, prawnych, fundraisingowych)

Łatwiej dodasz!

 • szybciej wypełnisz uproszczony formularz
 • dołączysz do ogłoszenia film, zdjęcia, pliki
 • natychmiast samodzielnie opublikujesz ogłoszenie
 • zwiększysz zasięg ogłoszenia, dzięki możliwości płatnego wyróżnienia na stronie głównej lub stronie wybranej kategorii

Co nowe ogłoszenia oznaczają dla ngo.pl?

Od 17 lat portal ngo.pl wspiera organizacje pozarządowe. Otwieramy nowe serwisy, poszerzamy i uzupełniamy działy w poradnik.ngo.pl, tworzymy infografiki i filmy instruktażowe. Udostępniamy wygodne narzędzia: kalkulatory, instrukcje, formularze. Udzielamy porad. Wszystkie te działania prowadzimy bezpłatnie, tak aby wszystkie organizacje – także te z małymi budżetami, młode i opierające się na pracy wolontariuszy – mogły z nich korzystać. Dlatego na podstawowym poziomie ogłoszenia nadal są bezpłatne, płaci się tylko za ich wyróżnienie.

Mam opublikowane ogłoszenie, czy coś muszę zrobić?

Nic. Wszystkie Twoje ogłoszenia nadal wyświetlają się w portalu. Zobaczysz je także gdy, tak jak do tej pory, zalogujesz się na moje.ngo.pl. Wszystkie Twoje ogłoszenia powinny być widoczne. Wszystkie linki powinny działać bez problemów – niczego nie musisz robić.

Błędy i niedogodności

Nowe ogłoszenia testowaliśmy przez wiele tygodni – wydaje nam się, że aktualna wersja jest wolna od błędów. Może się natomiast okazać, że coś przegapiliśmy. Prosimy Cię o wyrozumiałość i z góry przepraszamy, jeśli dotknie Cię jakiś problem. Jeśli tak się stanie, prosimy o kontakt (informacje kontaktowe znajdziecie poniżej).

Zgłaszanie błędów

Bardzo prosimy o wiadomość na adres . W temacie wiadomości wpisz “Problem z nowymi ogłoszeniami” – to pozwoli nam szybko przekierować wiadomość do kogo trzeba.

Bardzo prosimy o to, aby zgłoszenie błędu zawierało:

 • link do ogłoszenia, jeśli zostało opublikowane
 • nazwę przeglądarki internetowej (Firefox, Chrome, Internet Explorer / Edge), której używasz i system operacyjny (Windows, Mac, Linux)
 • adres e-mail, który był podany jako kontaktowy przy dodawaniu ogłoszenia
 • kiedy wystąpił problem (najlepiej dzień i orientacyjna godzina)
 • opis, w czym leży problem (np. dodawanie, edycja, usuwanie, płatność).

Mamy ogromną nadzieję, że nowe ogłoszenia się Wam spodobają. Prosimy o komentarze do tego wpisu, te pozytywne, jak i negatywne.

Projekt realizujemy dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, której bardzo chcielibyśmy podziękować za pomoc. Bez PAFW nie bylibyśmy w stanie zrealizować tak dużego przedsięwzięcia. Dziękujemy!

Nowe ogłoszenia powstały we współpracy z firmami Witkac i Enveloop Studio. Dziękujemy za kreatywność, cierpliwość i zaangażowanie.

Redakcja portalu NGO.pl


Źródło: inf. własna ngo.pl
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 26 46

Skomentuj

|