Przejdź do treści głównej

Prawnik o wielkim sercu. Sylwia Zarzycka ambasadorem Dolnego Śląska

autor(ka): Fundacja Między Niebem a Ziemią
2017-10-09, 16:19
Sylwia Zarzycka
Sylwia Zarzycka, radca prawny i prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią otrzymała tytuł Ambasadora Regionu Dolnośląskiego. Wrocławianka specjalną statuetkę odebrała podczas uroczystej gali Orłów Tygodnika „Wprost”, gdzie nagrodzone zostały firmy, samorządy oraz wybitne osobowości regionu.

Orły Tygodnika „Wprost” wyróżniają tych, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Osoby i instytucje, które na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

Pomaganie ma moc

Sylwia Zarzycka swoją nagrodę odebrała podczas uroczystej gali Orłów Tygodnika „Wprost” we Wrocławiu. To doświadczony radca prawny, a od 2011 r. także założycielka i prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią, która pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom na terenie całej Polski. Fundacja co roku organizuje unikatowe i autorskie akcje charytatywne, w które angażuje środowisko biznesowe i prawnicze. – Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby moja Fundacja mogła kompleksowo wspierać nieuleczalnie chore dzieci i ich rodziny. Cieszę się, że mogę dostarczać choć odrobinę koloru do życia naszych podopiecznych. Pomaganie to olbrzymia energia i nieporównywalna z niczym satysfakcja, a wyróżnienia takie jak Orły Tygodnika „Wprost” są dla mnie przede wszystkim docenieniem mojej pracy społecznej i motywują mnie do dalszych działań na rzecz potrzebujących – komentuje Sylwia Zarzycka.

Orły Tygodnika „Wprost” odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju. Partnerem dolnośląskiej edycji konkursu było miasto Wrocław.


Źródło: Fundacja Między Niebem a Ziemią
Organizator:

Fundacja Między Niebem a Ziemią

Adres:

Kleczkowska 45, 50-227 Wrocław, woj. DS

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • działalność charytatywna
  • ochrona zdrowia